2733
2739

بنظر من ۶ماهگی.دیگه یادش میره

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چطوري ٦ ماهگي بگيريم آخه نميفهمه فقط جيغ ميزنه

اخه اون موقع نمیفهمه ک سراغشو بگیره

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

من یکسالگی گرفتم ولی زودتر بهتره دوتا پستونک یک شکل داشت سریکیشو یه ذره قیچی کردم بدش اومد منتها شبا سالمه رو تو خواب میدادم مثل شیر شب تو یه ماه شب رو هم ترک کرد پسرم شدیدا وابسته بود 

2738

من به راحتی از دست پستونک خلاص شدم بردمش بالکن بغلش کردم گفتم ممه بنداز هپو بخوره دو بار گفت نه بار سوم انداخت پایین هپو بخوره😆😆تموم شد و رفت

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

من یکم کوچک سر پستونک رو پاره کردم تا چند روز اینطوری میخورد بعد باز یکم دیگه پاره میکردم همین طور ادامه دادم دیگه خودش زده شد برای خوردن پستونک حتی گریه هم نکرد بعد که پستونک میخوام

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 

۱.۵ سالگی گرفتم خیییلی ی هوووو  ....از خونه مادرم اومدم دیدم جا گداشتم دوتا تو خونه بود پاره بود دیگه گفتم وللل کن نمیدم ....دو سه شب گیر دادو تمام شد ..البته تا سه سال شیشه شیرو خورددد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چند وقتش بود؟

یه سال و نیم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2706