2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شمالم پیش دکتر پیشکاری عمل کردم

نه اصصصلا درد نداشت برای من بعد عملم یه خرده سردرد داشتم که خوب شد کلا اصصصلا عمل سختی نیست

نگران نباشید اصصلا درد نداره تو خونه ما 2 تا از خواهرام و شوهرم و من عمل کردیم پس اگه درد داشت یکیمون که عمل کرد اون یکی میترسید ههههههه
من 3 سال پیش جراحی کردم اصلا ترس نداره فقط تمام کارهایی که دکترت بهت میگه انجام بده شب اول حتما یه نفر بالای سرت بیدار بمونه که دچاره خونریزی نشی سرت باید صاف مستقیم رو به سقف باشه اناناس خیلی خوبه البته اگه بتونی بجوی چون روزای اول خیلی سخته کف بینی سقفه دهانه پس بنابراین یک مقدار جویدن سخت میشه حتما غذاهای مقوی بخور مواظب باش فشارت نیفته برای همین حتما باید غذا بخوری مثل من نشی من به خاطه اینکه نمیتونسم بجوم فشارم به 4 رسید یعنی بیهوشی البته من 5 ساعت توی اتاق عمل بودم جون هم سپتو داشتم و هم رینو پلاستی .موقع کشیدن تامپون بهترین وقته برای اینکه یک هوای خوبی رو استشمام میکنی که نگو خیلی باحاله چسب زدن هم خیلی مهمه اگه دکتر بهت گفت محکم چسب رو بچسبون به حرفش گوش بده اصلا نترس چون این مرحله از همه مهمتره امیدوارم عمل راحتی داشته باشی.
2740
هنی جون منم پیش همون دکتر عمل کردم البته اولها که تازه کار بود حالا که دیگه دستش روون شده . در آرزوی نی نی اصلا ترس نداره البته رفتن تو اتاق عمل منم می ترسونه چون محیطش سرد و یه جوریه ولی خود عملش درد نداره . درد سزارین به نظر من خیلی بیشتره تا عمل بینی
هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
من وشوهرم هم عمل کردیم نمیشه بگی اصلا درد نداره بالاخره آدم دستش هم که میبره درد میگیره ولی دردش قابل تحمله من که دندون درد و گلو درد گرفتم بخاطر مواد بیهوشی ولی شوهرم نه
اتفاقات تصادفی،دقیق ترین برنامه خدا،برای ماست
سلام من خوشحال شدم این تایپیکو خوندم تا امروز واقعا از جراحی بینی میترسیدم آخه من یه لیزیک کردم خیلی اذیت شدم سزارینم کردم پدرم در اومد ولی دردش قابل تحمل بود پس زیادم نباید بد باشه ممنون از راهنماییاتون
خداجون دوست دارم