2733
2734

خانماكمكم كنين خسته شدم چنساله سالگردميگيرن براپدرشرهرم اونوخ من طبقه پايينشونه خونم ديگه خواهرشوهرام و دختراش ازصب ميان ك من درستشون كنم حتي پارسال حامله بودم باشكم گنده كلي خستم كردن٥،٦نفرن هركدومم ميكنم اتوبكش موهاشونم بلنده ديگه وقتي ميخوام برم بالاخونه مادرشوهرم ك سالگردواونجابرگزارميكنن خسته كوفته حوصله ندارم خودمودرست كنم تازه بماندك تمام ظرفامم ميبرن بالا حالااون مشكلي نداره برام اصن ولي امسال واقعانميتونم پسرم٤ماهشه تازگياواينميسته توبغل كسي خوابشم كمه موندم امسال چيكاركنم ك نيان درستشون كنم چون خيلي رودربايسي دارم باشون ازيكطرفم نميتونم بگم نه نميتونم ميكنن بده بچتونگه داريم اينم ميدونم گريه ميكنه من تااينارودرست كنم حالابگين امسال چيكاركنم ناراحت نشن واقعاازدستم برنميادبخدا

خودتو بزن به مریضی یا مثلا بهانه کن دور از جون مامانت مریضه برو پیشش ثانیه اخر بیا مراسم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سالگرد فوت؟؟؟

آرایش😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

اون ساعت برو حمامی جایی طولانی کن حمامتو پسرتم ببر تو اب خوب بازی کنه مباد از خستگی بیهوش میشه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
2706