2737
2734
عنوان

کارای خونه!

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 62 پست
عزیزم جارو رو کی میکشی من هر روز خونم به جارو نیاز داره 

من راستش یک‌روز در هفته حالو جارو میزنم اما ما دونفریم مهمونم نداریم بسته ب نیاز خونت ببین چجوریه مثلا دوروز تو هفته رو براش بنویس بعد روزای دیگه توجه نکن ب اشغالا میدونی ک بالاخره تو برنامت هست و انجام میدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر اب رو اسراف میکنید

ببین عزیزم اگه تمام مردم جهان روزی نیم ساعت برم حموم و آبو یکسره بزارن باز بازم آب مصرفی و آشامیدنی فقط ۱۲ درصد مصرف میشه که بقیشم صرف کشاورزی و صنعتی و ..‌. میشه پس اونقدر که من آبو اسراف میکنم اصلا به چشم نمیاد.

کلا آب بازی رو خیلی دوس دارم🙄

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
موفق باشی عزیزم. من خودم ضمن کارروزانه،هر۳ ماه تقریبا مثل خونه تکونی خونه روتمیز میکنم.

خیلی خوبه و من تازه چون دارم یاد میگیرم خوشال بودم تاپیک زدم شاید بقیه از روی تنبلی باشه بهرحال باید یجوری تمیز شه دیگه❤️❤️❤️

2731
میخام ببینم چه کارایی رو نوشتی بعد خودم زمانشو معلوم میکنم😃

اتاق خاب 

حموم دستشویی

آشپزخونه

بیرون و حیاط

گاز و یخچال 

حال 

جمعه هم استراحت میکنم 

جدا ازین برنامه روزانه هم‌نوشتم مثلا ظرفا اخر شب نمونه لباسا مرتب باشه همه کارارو‌ک‌کرذم جلثش تیک میرنم بعد میخابم هر کدوم نکردم‌هم ضربدر

اتاق خاب  حموم دستشویی آشپزخونه بیرون و حیاط گاز و یخچال  حال  جمعه هم استراحت ...

حیلیییی باحالخ به ادم انگیزه میده منم برم شروع کنم.

خونمون خیلی بهم ریخته شده😑

😘مرسی

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2740
باز بیا بهم‌بگ‌و🙊🙊

اوکی.توهمین تاپیک میگم یا خودم تاپیک میزنم صدات میکنم😆😆

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
اوکی.توهمین تاپیک میگم یا خودم تاپیک میزنم صدات میکنم😆😆

باشه اولش سخته هااا منم اولش گریه میکردم😔😔😔 چون خیلی سحت بود برام شوهرم کمکم کرد خیلی بعد حالا ک همه چی مرتب شد نمیزارم بهم بریزه دیگه

چی؟؟؟

میگم اختلال بیش فعالی داری

آیا دوران کودکیت دیر حرف اومدی یا به موقع؟ پسر منم ظاهرا بیش فعاله

دوسالشه هنوز حرف نمیزنه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706