2733
2739

خانه پدری سالهاست یوسف آباده و راضی بوده اند تا الان.. اخیرا دارن برنامه ریزی میکنن که شاید مقداری بالاتر برن و البته یه محله ای برن با ویژگی های مشابه... 

اگر تجربه مشابهی دارید لطفا راهنمایی کنید. محله جدیدی که رفتید کجا بوده و اینکه به نسبت یوسف آباد بهتر بوده یا نه و از چه نظر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بالا سمت فرمانیه خوبه

از جهت نزدیکی به خودمون و کمک گرفتن ازشون (!) ترجیح میدادیم یا کلا جابجا نشن، یا حداقل خیلی دور نشن، مثل توانیر یا الوند یا آرارات..

ولی این محله هایی که گفتم، مثل یوسف آباد سرزنده نیستن (فکر میکنم)

2738
نه عزیز ولی بخاطر یه سری کار که داشتم میرفتم ولی یوسف اباد خیلی محله خوبی هست همونجا یکم بزرگتر ویه ...

دقیقا ما هم همین رو بهشون میگیم...ولی خب به احترام نظرشون، دارم سعی می کنم محله هایی که بالاتر هستن ولی مشابه هستن رو معرفی کنم بهشون

ونک چی من نرفتم ولی نزدیکه تقریبا

فاکتور تنوع رو نداره.. مامانم دوست داره اگه مثلا نون باگت میخواد در فاصله 5 دقیقه از خونه، بین 3.4 تا مغازه نون فانتزی انتخاب داشته باشه!!.. به همین ترتیب چندتا داروخانه، چندتا میوه فروشی، پروتئینی، نونوایی و.... 

این ویژگی رو یوسف آباد داره.. میخوام ببینم چه محله های دیگه ای اینطوری هستن