2737
2734
عنوان

دارم از دست شوهرم دق میکنم واقعا دلو زدم بدریا میخوام خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 51 پست
وقتی داوطلبانه میری کمک قوم الظالمین که نباید انتظار تشکر داشته باشی حالا رفتی کمک فقط مرافیش میبود ...

بخدا دلم طاقت نیاورد گفتم گناه داره بزار کمکش بدم حالش بده چمیدونستم بی چشم و رو هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نکن این کارو اگه وضعیت منو داشتی به حال خودت غبطه میخوردی...... بعدشم با خودکشی فقط به خودت ظ ...

تو خونه پدر که محبتی ندیدم اومدم خ شوهر بدترم شد گاهی اوقات میگم بمیرم راحت ترم

همینو بگو اسباب بازیا بچه رو لیف لباسیش و صندلی ماشینش من اوردم دیگه بخدا تو فکر پتو بچه نبودم

ول خواهر شوهر مادر شوهر کن هر چقدر خوب باشی بازم پشت سرت حرف میزنن

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2728
تو خونه پدر که محبتی ندیدم اومدم خ شوهر بدترم شد گاهی اوقات میگم بمیرم راحت ترم

خدا نکنه عزیزم انشاالله اوضاعت سر و سامون بگیره به حق این روزای عزیز . برای منم دعا کن داااغونم

کاش دلها در چهره ها بود.....
ول خواهر شوهر مادر شوهر کن هر چقدر خوب باشی بازم پشت سرت حرف میزنن

بخدا یکی از اونا محل سگم بهش ندادن منه خر مث کوزت رفتم پیشش حتی مادرش دیشب پیشش نموند گفت میخوام برم احیا

2738

[QUOTE=91561981]بیخیال عزیزم یه چیزی بود تموم شد رفت نه دعوا کن نه عصاب خودتو خرد کن مرده دیگه یه چیزی گفته[/QUOب

بعد بچه گریه شد گفت برو گمشو چقد گفتم برم بیارم پتوشو گفتم من گفتم تو گرما نری گفت تو زن نیستی اعصابم خورد شد گفتم اره حق باتو من خرم من نفهمم من گاوم من اگه شعور داشتم بتو بهانمیدادم خاک برسرمن خدا کنه روزی بیای سرقبرم بگی رفتی یکی اومده تو زندگیم تقاص کارتو داره از سرم در میاره

[QUOTE=91561981]بیخیال عزیزم یه چیزی بود تموم شد رفت نه دعوا کن نه عصاب خودتو خرد کن مرده دیگه یه چی ...

اینجور موقعها میدونم سخته اما سعی کن خودتو کنترل کنی اصلا باهاش حرف نزنی تا خودش پشیمون بشه.مردا همشون یه تختشون کمه ما زنها باید تحملشون کنیم

عشقم همه کسم دخترم😍😍

برا اينا ميخاي خودكشي كني

خب يكمي باهم صحبت كنيد مشكلاتتون درست حل كنيد

برا ديگران هم زيادي از خودت مايه نذار وقتي قدردان نيستن

رفتي مراقبت ازمريض ديگه برا چي خونه رو تميز كردي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

فقط ب خاطر اینکه ازت تشکر‌نکرده میخوای قرص‌برنج بخوری؟

من تو زندگی تو نیستم و فقط با ی بحثتون ک تعریف میکنی ن میتونم تورو قضاوت کنم ن شوهرتو.ولی فقط ی چیزو میخوام بهت بگم هیچوقت بچه رو برای خودت ی مانع برای طلاق نبین.بچه ای ک پیش پدر یا مادرش زندگی کنه ک میتونه براش ی زندگی خوب تامین کنه صدبرابر سالم تر از بچه ای ک تو ی خونه پر از تنش زندگی میکنه

سلام خانم عزیز

قبول دارم ک آدم ازین برخورد ناراحت میشه اما قضیه ب اون حادی هم شما داری نگاهش میکنی نیستا

یا کاری رو برای خدابکن و از هیچکس توقعی نداشته باش یا کاری برای کسی نکن

الانم ب چیزهای خوب فکرکن

این لحظه هاهم میگذره

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706