2777
2789
عنوان

بیاید بگید چیکار کنم بااین رفتار مادر نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به جز این توی باشگاه با مامانش هستیم یجورایی باهم دوستیم

من جزییات روابط شما رو که نمیدونم ..من نطر شخصی خودمو گفتم که قبل از رسمی شدن به طور کامل دلیلی نمیبینم روابط اینقدر گرم باشه و پیش بره ...که بخواد ایشون زنگ بزنه یا نزنه یا شما سوعات ببری یا نه ...

نه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
خخخخخ یکی میگه بخاطر شخصیت و احترام به نامزدت بده یکی میگه انگار بااینکار خودتو تحمیل میکنی😅من بین ...

اصلا تحمیل نمیشی 

از همون اول به نامزدت ثابت میکنی که برای خانوادش ارزش قائلی

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
از یه سمت میگم بفرستم سوغاتیشو که نامزدم بدونه من احترام میزارم اون نمیبینه....از یه طرف میگم نفرستم ...

اگه نامزدت پشت توه نده

اگه میبینی‌ دعوا میشه بده

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اینم حرفیه....حداقل خدارو شکر میکنم که خودش پرسید مامانم زنگ و پیام نزد گفتم نچ

اره بخاطر همین میگم بده 

اینجوری پیش خودش میگه مامانم یه زنگ نزد ولی به فکرش بود و براش سوغاتی خرید متوجه میشه تو بیشتر از مادرش به فکری و محبتت بیشتره

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
اگه نامزدت پشت توه نده اگه میبینی‌ دعوا میشه بده

نه دعوا ک نمیشه....از یه سمت میگم بی محلی کنم ک بدونه منم میتونم اونروز تاحالا احترام میزاشتم....از یه سمت میگم اینجور نامزدم میفهمه ک من احترام میزارم اونه که نادیده میگیره....یبار خودش گفت باخواهرم اشنا شین و منو مجبور کرد بعد خواهرش جواب نداد رفته بود کلی بهش چیز گفته بود و باهاش دعوا کرده بود که لیاقت احترام نداری

نه دعوا ک نمیشه....از یه سمت میگم بی محلی کنم ک بدونه منم میتونم اونروز تاحالا احترام میزاشتم....از ...

اگه میفمه که نارحت شدی و با این حال بازم براش سوغانی اوردی و درک داشتی

بهش بگو

2801