2733
2739
عنوان

بیاید بگید چیکار کنم بااین رفتار مادر نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 47 پست

بله بهش بده اینجوری پیش نامزدت عزیزمبشی

زیارتت هم قبول باشه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من نفهمیدم چرا نباید سوغاتی بدی؟؟؟؟

زنگ نزده که نزده 

چهار روز دیگه ازدواج کنید چقدر میخوای توقع داشته باشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

چرا وقتی رسمی هنوز هیچی مشخص نیست زنگ زدید اصلا ؟؟؟بعد سوعاتی واسه چیه ؟؟چه نسبتی باهم دارید ؟؟؟نامزدت ماست مالی کرده ..شارژ نداشته تو چندروز ...عحب ...ببخشید اینو میگم ولی جوری رفتار نکن که انگار آش دهن سوزین و شما میخوای خودتو تحمیل کنی ..هروقت عروسشون شدی عروسانه رفتار کن نه الان

2728
2740
اره بده  حالا من برعکسم اهل پیام و زنگ نیستم

منم بدم میاد چون اگه خانواده شوهرم بفهمن داریم میریم جایی  یا میفتن دنبالمون یا میرن روی مخ شوهرم 

فقط دفعه اول باید سوغاتی بیاری عادت نده که هر دفعه رفتی باید چیزی بیاری 

مادر شوهر من رفت مسافرت هیچ برای من نیاورد  از اون به بعد منم کوفت براش اوردم 😋😋😋😋

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
اوهوم ولی من چون زنگ زدم ازش خدافظی کردم انتظار داشتم حد اقل یه پیام بده یه سراغ بگیره یه زیارت قبول ...

ببین من هر مسافرتی ک میرم مادرشوهرم هم پیام میده هم زنگ میزنه ولی من این مدلی نیستم 

یجورایی اهلش نیستم 

ب دل نگیر 

هرآدمی یه شکله

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
منم بدم میاد چون اگه خانواده شوهرم بفهمن داریم میریم جایی  یا میفتن دنبالمون یا میرن روی مخ شوه ...

کلا اهلش نیسم ما الان خط تلفنم نگرفتیم واسه خونه خوشم نمیاد هی بخوام با تلفن حرف بزنم 😅

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست