2737
2739
عنوان

زایمان در انگلیس ۲۰۱۹

377 بازدید | 11 پست

سلام دوستان.

من انگلیس هستم و قصد بارداری دارم، یه موضوعی که ذهنم رو خیلی مشغول کرده اینه که شنیدم تو انگلیس اصلا امکان سزارین نیست، یعنی همه رو مجبور می کنن طبیعی زایمان کنن مگر شرایط خیلی خاص مثل بریچ، که جون بچه در خطره. می گن درد کشیدن مادر اصلا مهم نیست براشون و حتی از یکی دوستانم شنیدم که ۲۸ ساعت درد کشیده قبل زایمان آخرشم قبول نکردن سزارین کنه.

میرشه نظرتونو بگید که تجربه زایمانتون تو انگلیس چطوری بوده؟ آیا امکان انتخاب نوع زایمان رو داریم؟ من خیلی می ترسم

تو انگلیس که زایمان درد نداره تو ایرانه که درد داره برو با خیال راحت بزا

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

عضویت ت مبارک انگلیسی.

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چيطوري اينگيليسي😈😈😈😈

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
اونا زایمان طبیعیشون رو اصول هست ورزش هاو کلاس های قبل رابمان رسیدگی و چکاپ  اینا رو انجام بده ...

اینجا کلاس و ورزش دارن. اما خیلی محدودیت دارن. در طول کل دوره ی بارداری فقط یک بار سونو گرافی می کنن و اگر بخوای خصوصی و تعداد بیشتری سونو کنی هزینه اش خیلی زیاد هست. فقط یک بار هم می شه پیش متخصص بری، اما در طول کل دوره یه ماما هر چند وقت یه بار، یه سری بهت می زنه

اینجا کلاس و ورزش دارن. اما خیلی محدودیت دارن. در طول کل دوره ی بارداری فقط یک بار سونو گرافی می کنن ...

سعی کن خودت رو وقف بدی دیگه کلاس و ورزش هات رو پیگیری کن شنیدم خارج از کشور زایمان طبیعی رو خوب انجام می دن و اصول دارن. اگه ترس داری به دکتر ات بگو