2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه صابون گذاشتم تو کشوی لباسیم خیلی خوبه بود تمیزی میده چیزام

اسطوخدوس هم شنیدم‌ولی امتحان نکردم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
2738

من لباسام ک همیشه یابوی عطرمومیدن یا بوی پودرلباس ک خوشبوعه،،تو کمد رخت خوابام ب سقفش خوشبوکننده ماشین چسبوندم خیلی خوووبه😁😁

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
صابون بزار تو یه کیسه پارچه ای اویزون کمد کن یا عود بزار لابلای لباسهات میخک هم خوشبو

مرسی من قبلا صابون گزاشتم لای رخت خوابا ولی یه بوی تند میده به همه پتوهام

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍
چه با سلیقه اید شماها به بوی خوب کمد دیواری هم فکر میکنید    

خیلی دوست دارم هرکی کمد رخت خوابامو باز میکنه بوی خوبشو حس کنه😍

صابون رنده کن بریز تو کیسه بزار تو کمد یا به یه اسفنج عطر بزن بچسبون به در کمد

اینم یه فکری مرسی‌اسفنج رو به ذهنم نرسیده بود😘

2706