2733
2734
عنوان

کیا وکیلن یا اطلاع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 19 پست
ببین عزیزم اگه کسی که ماشین رو به بابای شما فروخته راست گفته باشه و ماشین رو از طریق مزایده ی قانونی ...

آره از اون طریق خریده‌.بعدشم سند داره مگه میشه ماشینی رو الکی سند کرد؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
ببین عزیزم اگه کسی که ماشین رو به بابای شما فروخته راست گفته باشه و ماشین رو از طریق مزایده ی قانونی ...

چون قسط رو ماشین بوده و کسی نتوانسته قسطا رو بده دولت گذاشتش مزایده.بعدشم گیریم اینطور نباشه.باید از طرف قبلی شکایت کنه نه ما.چون ماهم پول دادیم خریدیم.یعنی میتونن با ما کاری داشته باشن؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره از اون طریق خریده‌.بعدشم سند داره مگه میشه ماشینی رو الکی سند کرد؟

بحث سند کلا فرق داره 

در هر حال اون اقا که میگه زندان بودم طرف حسابش دولته نه شما

خیلی بعید میدونم بتونه کاری بکنه

بحث سند کلا فرق داره  در هر حال اون اقا که میگه زندان بودم طرف حسابش دولته نه شما خیلی بعید م ...

مرسی وقت گذاشتی😘

2731