2737
2739
عنوان

امروز قراره مادرشوهرم اینا بیان خونم 😯

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 98 پست
اگرم قبول کردی حداقل تو شناسنامه اسمی که میخوای بذار. ولی خالد صداش کن. بابا بچه گناه داره اسمش خالد ...

من نمیحوام صداش کنم ولی پیش شوهرم چی بگم اخه ب مامانم اینام همه گفتم محمدحسین شوهرم ناراحت میشه وقتی اونا میگن

من یه خانوم ۳۰ سالم با دوتا بچه میشه برای زندگیم صلوات بفرستی 

کوتاه نیا. ۹ماه به دل مشیدی. بچته. نذر کردی. بگو من محمد حسین میزارم. منم‌رو اسم دانیال خیلی تاکید داشتم. خانواده شوهرم دوست نداشت. برادر شوهرم گفت بزار پوریا. گفتم نه. فقط دانیال. جلو  شوهرم برگشت گفت اینقدر رواسم دانیال تاکید داری لابد تورو یاد کسی یا خاطره ایی مندازه. با پرویی بازم گذاستم دانیال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو  فامیلی با  شما اسمش با  من

انتخاب اسم فقط بامادره حتی شوهرهم دخالت نکنه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
کوتاه نیا. ۹ماه به دل مشیدی. بچته. نذر کردی. بگو من محمد حسین میزارم. منم‌رو اسم دانیال خیلی تاکید د ...

عجب آدم بیشعوری بوده این برادر شوهرت

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2728
عزیزم اگه هم قبلا قول داده باشی الان بزن زیرش بگو نه اینو خواب دیدم و نذر کردم نمیشه نزارم

چطوری پیش مادر شوهرم ک امروز میاد بگم ی راهکاری چیزی ندارین

کوتاه نیا. ۹ماه به دل مشیدی. بچته. نذر کردی. بگو من محمد حسین میزارم. منم‌رو اسم دانیال خیلی تاکید د ...

اونام دانیال صداش میزنن یا ن

2738

عزیزم خالد عرف شهر ما نیست برای بچه کوچیک.من ذهنم رفت رو عربها بیشتر...برای این اسم اگه عرف هست تو منطقه شما و عرف هست که خونواده شوهر نظر بدن و شمام با اون اسم راحتیok...برای نذرتم میتونی خودت گاهی محمدحسین صداش کنی

عزیزم خالد عرف شهر ما نیست برای بچه کوچیک.من ذهنم رفت رو عربها بیشتر...برای این اسم اگه عرف هست تو م ...

ن بابا اصلا تو فامیل و اینا همچین چیزی نداشتیم اسم داییشه 

2706