2733
2734

سلام 

من یه دوست صمیمی دارم که متولد۶۸ هست 

عموی کوچیکم ۴۰ سالشه و متولد۵۸ هست 

ظهر عمم تماس گرفته که عکس دوستت رو نشون عموت دادم و پسندیده با دوستت صحبت کن اگر مشکلی نداره باهم صحبت کنن اگر پسندید بریم خواستگاری 

عمومم وضع مالیش توپه و مهندسی داره تا الان نه با دختری بوده نه مشکل رفتاری داشته و بسیار رفتاراش معقولن.تیپو قیافه خوبی داره و خانواده سزشناسو بی حاشیه ای هستیم و مطمئنم برای هر دختری بره قبول میکنه 

حالا من زیاد از این خواستگاری خوشحال نیستم چون نمیخوام دوست صمیمیم جز خانوادم بشه و دوستیم خراب شه و اینکه خانواده شوهرمن خیلی ماجراها و مشکلات داشتن و نمیخوام با این ازدواج زندگی من دست دوستامم بیفته 

الان نمیدونم چه کنم 

به دوستم بگم و بی خیاله دوستیو رازای خانوادم بشم و بگم هر چه بادا 

یا اینکه بگم دوستم جوابش منفی بوده که اینجوری خودم عذاب وجدان دارمو خودمو مدیون اون دنیاش میکنم 

شما بگید نظرتون چیه؟چون به هیچکس هم نباید حرفی بزنم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
به  دوستت بگو اگه قسمت باشه حتی اگه تو هم نگی اونا بهم میرسن اگه قسمتم نباشه جور نمیشه

خودمم همین فکرو کردم چه میشه کرد😔

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول به دوستت بگو شاید قبول نکرد

به جز خودت به دو نفر از نزدیکانت هم فکر کن 

دو نفر که شاید جفت هم باشن و تو باعث خوشبختیشون میشی و عمل خیرت رو ناخیر نکردی  

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

حتما به دوستت بگو . هر دو سنشون نسبتا بالاست و شایددیگه  فرصت مناسب پیدا نکنن. اگه دوستت و کاملا میشناسی که دختر خوبیه و اهل سخن چینی نیست نگران این نباش که راز خانواده ی شوهرت رو پخش کنه . همه ی خانواده ها به نوعی گرفتاری دارن

دلم گرفته از این طعنه های مردم شهر         چقدر خسته ام آ
اول به دوستت بگو شاید قبول نکرد به جز خودت به دو نفر از نزدیکانت هم فکر کن  دو نفر که شاید جف ...

منم دقیقا به خاطر همین میترسم که نگم

پس میگم هر چی شد شد

حتما به دوستت بگو . هر دو سنشون نسبتا بالاست و شایددیگه  فرصت مناسب پیدا نکنن. اگه دوستت و کامل ...

ممنون از کمکت مهربونم پس میگم بهش دیگه هر چی خدا خواست

2740
بگو عزیزم چ مشکلی داره مگه شما بخاطر حرف مردم زندگی میکنی ...زندگیو هزار جور مشکلات خودتو درگیرش نکن ...

منم از اینکه مدیون بشم میترسم به گفته های شما دوستای عزیزم عمل میکنم و میگمش