2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بلدم اگه میخای بهت یاد بدم  ان شاالله مامانتم باهاتاشتی کنه

مرسی گلم الان خونشم

کم محلی میکنه فقط دعاکن نرم شه باهام

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2731
2738
خانما شما ماهی رو تو چه موادی میخوابونید  خوشمزه میشه

من ماهی رو با مخلوط آرد گندم وآردسوخاری وزردچوبه وفلفل سیاه وقرمرز وزتجبیل ونمک ودارچین 

درست میکنم توی آرد خوب می غلطانم وسرخ میکنم خیلی خوشمزه میشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
من ماهی رو با مخلوط آرد گندم وآردسوخاری وزردچوبه وفلفل سیاه وقرمرز وزتجبیل ونمک ودارچین  درست ...

خیلی ممنون    آخه بعضی ها مثل جوجه کباب تو مواد میخوابونن  خواستم ببینم موادش چی است  شما میدونید 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
پیاز  زعفرون  ابلیمو  زردچوبه کم  فلفل سیاه

ممنونم  همون جوری تو روغن  سرخ می‌کنید یا اردم میزنید 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
ممنونم  همون جوری تو روغن  سرخ می‌کنید یا اردم میزنید

توروغن سرخ میکنم 

موقعسرخ کردن هم یه کم زعفرونوابلیمو. میزنم محشر میشه

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
خیلی ممنون    آخه بعضی ها مثل جوجه کباب تو مواد میخوابونن  خواستم ببینم موادش چی است ...

یه ادویه مخصوصیم داره ازعطاری بخر

خیلی خوشمزه میکنه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...