2737
2734
عنوان

طلاق به این دلایل درسته؟

242 بازدید | 10 پست

خیلی زود عصبی میشه تو دعوا هر چی از دهنش در میاد میگه گاهی دست بلند میکنه روم فوریم پشیمون میشه یر این مشکلم حاضر نیست بره مشاوره 

سردمزاجه ولی میبینم تو لپ تاپش عکس از زنا س کسی و فیلمای س کسی نگه داشته و خود ارضایی میکنه.

بی پولیش خسته شدم سر کار میره ولی به هیچی نمیرسه همش از اینو اون قرض میگیره وقتی حقوق میگیره همش میره پای بدهی و قسط یکمش میمونه که باهاش نمیشه هیچ کاری کرد.

بدترینش اینه که با رفتاراش عذابم میده بعد آروم میشه میبینه حال منو خراب کرده.

یه حس احمقانه ای دارم چون دلش به طلاق نیست دلم واسش میسوزه.ولی واقعا کم آوردم خیلی عصبی شدم.بچم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید خودتون بربد مشاوربهتون راهکاربده و بهش محبت کنید وبهانه دستش ندید کتک بزنه من دقیقا درکتون میکنم چون شرایط مشابه شما توفحش وکتکت روداشتم نذرامام جواد ع کنید ردخورنداره

به نظر من اره

خودت گرمی؟اذیت میشی از نظر جن سی

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2738