2733
2739
عنوان

شما میدونین واسه چشم زخم (چشم نخوردن)چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه اینکه خیلی فکر نکنیم تو چشم هستیم و همه بسیج شدن چشممون بزنن😉😉😉 جدی گفتما 

من هیچ به این مسئله فک نکردم اما همیشه تو زندگی چشم به من‌میگیره ،بارها و بارها برام پیش اومده،حتی اگه کسی از دوست داشتن هم ازم تعریف کنه چش میخورم این مسئله هست واقعا

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
خیلی اعتماد به نفسشون بالاست اونایی که میگن چشممون میزنن

ربطی به اعتماد به نفس بعضیا واقعا به چشم میان ،ربطی هم به زشتی و زیبایی نداره

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2731
من هیچ به این مسئله فک نکردم اما همیشه تو زندگی چشم به من‌میگیره ،بارها و بارها برام پیش اومده،حتی ا ...

چه چیز منحصر به فردی داری که تو چشمی؟

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
من هیچ به این مسئله فک نکردم اما همیشه تو زندگی چشم به من‌میگیره ،بارها و بارها برام پیش اومده،حتی ا ...

احسنت

.باااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییببببیییی🌱🎵
اول از همه اینکه خیلی فکر نکنیم تو چشم هستیم و همه بسیج شدن چشممون بزنن😉😉😉 جدی گفتما 

چشم زخم وجودداره واصلا ربطی به اعتمادبنفس نداره .حضرت یعقوب واسه اینکه مصریا به پسراش چشم نزنن بهشون گفت که هرکدومتون ازدروازه های مختلف واردشهربشید

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2740
حتما چیزی نداری چش بزنن خوشمزه

عزیزم! 

در کامنت  جیزی از بی ادبی بود ؟! من اصلا شما رو میشناسم که بخوام بهت توهین کنم ؟ شما من رو میشناسی ؟

برگرد بدون عصبانیت بخون ببین چی نوشتم !

از نظر علمی هم ثابت شده. وقتی مدام خودت رو در معرض انرژی های بد ببینی ، واقعا سرت میاد . مامان من از حد نرمال بیشتر به چشم زدن اعتقاد داره . در نتیجه یه شلوار نو هم‌ میپوشه ، فورا میگه شلوارم نو بود چشم خوردم سرم درد میکنه !!!

ولی من در این ند اعتقاد ندارم و تا حالا هم بلائی برام نازل نشده ‌

به اضافه اینکه بعضی فکرها راجع به دیگران سوء ظن و گناه هست که فکر کنی همه میخوان چشم  بزنن .

توضیحات کافی بود ؟!

ضمنن اینکه بنده قصد دعوا ندارم و اصلا بیا ماچت کنم 😙😙😙

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
چشم زخم وجودداره واصلا ربطی به اعتمادبنفس نداره .حضرت یعقوب واسه اینکه مصریا به پسراش چشم نزنن بهشون ...

احسنت اطلاعات 💖💖💖💖💖💖

.باااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییببببیییی🌱🎵
چشم زخم وجودداره واصلا ربطی به اعتمادبنفس نداره .حضرت یعقوب واسه اینکه مصریا به پسراش چشم نزنن بهشون ...

عزیزم ریپلای دوم من به ایشون رو بخون فدات شم. 

حرف شما هم اساسش درسته و مخالفتی باهاش ندارم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

چندروز پیش یهو کتف شوهرم الکی دررفت 

از تعجب شاخام در اومده بود که چرا اینجور شد

یهو دیدم همسایمون زنگ درو زد 

شوهرمم باهمون حالش درو باز کرد

گفت اومدم ببینم سالمی 

الان داشتم ازت تعریف میکردم

بعضیا چشمشون اینجوره

از رو خوبی هم چشم میزنن

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
ربطی به اعتماد به نفس بعضیا واقعا به چشم میان ،ربطی هم به زشتی و زیبایی نداره

مقام،موقعیت،زیبایی خیره کننده،پول خیلییی زیاد،تحصیلات عالی

اگه همه اینارو باهم نداریم پس خیالمون باید راحت باشه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

عزیزم ریپلای دوم من رو بخون به ایشون 

چه چیز منحصر به فردی داری که تو چشمی؟

هیچی ندارم حتی زیبایی هم که بگن وااااو ندارم ،اما هرکی بیاد تو خونم یا یه چیزی بخرم چشم میخورم،مثالش طرف اومد سر سفرم نشست گفت خوش بحالت همه چی داری هم شوهر خوب هم بچه هم خونت بهترین جای شهر به قران قسم ماه بعدش تصادف کردیم هم بچم فوت شد هم زندگیم نابود شد هم سلامتیم رفت،ارین مثالا تا بخوای دارم برات بگم