2737
2734
عنوان

خانواده همسر

257 بازدید | 20 پست

لطفا بگین چجوری کنار بیام با حرف نامزدم که میگه من هرچی بخوام بخرم اول برای خانوادم میخرم بعد برای تو 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو  اگه داری  بخر خوشحال میشم اول نیاز های منو همه دروغ برطرف کن     برای خانوادتم  بخر 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2731

آدم وقتی مستقل میشه اول خانواده خودش باید در اولویت باشه. تامجرد بوده ایرادنداشته براشون کاری کنه اما دخترم با هزار امید بله میگه بی انصافیه بعد ازدواج خرج خانوادشو میده امکان پیشرفتش ب شدت محدودمیشه

2738

بگو اتفاقا منم همینجورم هرچی برام خریدی باید برا خانوادمم بخری 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بگو تو که انقدر خانواده تو دوس داری بیخود کردی زن گرفتی. بعضی مردا این فکرا و حرفا رو از کجاشون درمیارن؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706