2733
2739
عنوان

علائم بارداری قبل از موعد پریود

924 بازدید | 23 پست

سلا مامانا. علائمتون بعد از اقدام‌چیا بود؟ من همیشه ۱۰ روز قبل از پری سینه هام درد میگیرن ولی خبری از بارداری نیس.😔 شما علائمتون چی بود؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواااب .گریه شدید. چندبار هم گرفتگی شکمی الانم لکه بینیم قطع نمیشه میترسم سقط بشه خیلی ناراحتم.

هفته چندمین؟ انشالاه که سقط نمیشه و سالم بیاد بغلتون. واسه منم دعا کنین باردار باشم😔 

هفته چندمین؟ انشالاه که سقط نمیشه و سالم بیاد بغلتون. واسه منم دعا کنین باردار باشم😔 

دکتر بهم نگفت هفته چندمم.چون باید بازم آز بدم تا بتا بره بالا.  ممنونم.انشاالله شما هم بسلامتی بچتونو بغلش کنین

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2738
5روز به موعود پريودم مونده ي هفتس زير بغل و كل سينم درد داره نميشه دست زد و گاهي هم سمت چپ شكمم تير ...

من‌که از وقتی اقدام‌کردم همه علائم بارداریو دارم ولی بازم پریود لعنتی میاد و حالمو میگیره.

سلام خوبین بی بی هفت روز به موعد زده قطره چکونی هاله دار شد ولی نه همون موقع بزور یه چی دیده میشد به ...

فکر کنم بارداری عزیزم پس فردا صبح دوباره بزن حتما پررنگ تر میشه. من ۵ روز مونده به موعدم و بی بی منفی بود😔

فکر کنم بارداری عزیزم پس فردا صبح دوباره بزن حتما پررنگ تر میشه. من ۵ روز مونده به موعدم و بی بی منف ...

اخه چرا نواریا منفی میشه دیروزم که شیش روز مونده زدم منفی بود

2706