2737
2739
عنوان

گناه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیبخشن باید سیخ داغ بکنی تو گوشت تا ببخشنت

😲

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

آهنگ گوش کردن چه حقی از کسی ضایع کرده؟ به کی بی احترامی شده؟ تو رو خدا دست از این حرفا بردارین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
عاشق اون سه نفرم که جلوتر از خدا و امام علی دارن میدون😐 

😂😂😂

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

آدم آهنگ شادم گوش بده چیزی به اسم گناه براش نوشته نمیشه.

میگن بحث حرمته!

من خوشم از ادا دراوردن نمیاد،آدم یا ناراحته یا ناراحت نیست

یعنی ادای ناراحت بودنو دربیاریم برامون ثواب مینویسن؟

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
2738

من خودم به حرمت ائمه تو ایام شهادتشون آهنگ‌شاد گوش نمیدم گاهی هم‌بوده که نمیدونستم شهادته و‌گوش کردم اما خب بعد از اینکه متوجه شدم‌قطعش کردم

برای حرمت نگه داشتن نباید حتما ناراحت باشیم 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
واه من دیشب کیک درست کردم شمع گذاشتم فوت کردیم بنظرم ربطی نداره ادم باید زندگیشو بکنه این کارا چیه ...

ادم نمیتونه به احترام پیشوای دینش یه روز اینور اونور کیک بذاره و شمع فوت کنه؟زندگی از چرخش میفته؟

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2706