2733
2734
عنوان

🔴 هشدار جدی به دختران مجرد ایرانی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۹۹ درصد تاپیکات درباره زنه و معلومه ارزوی ازدواج داری! بعد میای واسه دخترای مجرد جک میگی؟؟؟؟ 🙄🙄🙄 ...

وقتی تمام نت رو بگردی همینطوریه، دیگه  مطلبی ضد مردا پیدا نمیشه

تازه اون چند تا مطلبی که ضد پسره هم که پیدا کردی ،خود آقایون درست کردن، وگرنه خلاقیت کجاست 😏😏

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
مگه ناراحت نبودی؟؟ پشت نقابت غصه بود؟؟؟

نه من شبها اون طور میشم 😃😃

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

بعد افطار میام یکم دلداریم بده😑

2738

همچین آش دهن سوزی نیستین که با این خبر نگران شیم ...

لیاقت تون همون چینیان

دوروز دیگه خراب میشن

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
همچین آش دهن سوزی نیستین که با این خبر نگران شیم ... لیاقت تون همون چینیان دوروز دیگه خراب میشن

جنس چینی اصلش به این زودی خراب نمیشه

ه😎😎

جنس چینی اصلش به این زودی خراب نمیشه ه😎😎

اصلاشم هنگین 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
اصلاشم هنگین 

حالا شوهر ایرانی راضی هستین که به چینی گیر دادین،

هنگ کردن بهتر از فلش زدنه👍👍

2706