2737
2739
اگه کسی میدونه بگه🤔🤔

واضح ک نمیگی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
تحریک شدم  شورتم خیس شد

اگ ارضا نشدی ب اون آب مذی گفته میشه و مبطل روزه نیس

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگر خانومی ندونه منی ازش خارج شده یا نه غسل براش واجب نیست و اگر مطمئنی برو غسل کن

وا مگه خانوما منی دارند 🤔وقتی خانوم تحریک میشه ترشحاتش بیشتر میشه ایشونم منظورش همین بود اگه ارضا نشده باشی ودخول نباشه مشکلی نیست ...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
نزدیکی نه  معاشقه

اگر ارضا نشدی باطل نیس اگ ازضا شدی باطله

2740

اینجا که علامه و مرجع تقلید نیستن کلی سایت و شماره پاسخگویی سوالات شرعی هس باز میاید این چیزا رو تاپیک میکنید پای یه مشت مرد و بچه دبیرستانی و مریض جنسی رو به سایت باز میکنید اخرم میگن اینجا درمورد همه چی بحث میشه غیر از موضوع اصلی سایت

خب یه سرچ بزن متوجه میشی دیگه