2733
2734
عنوان

بعضیا چقد دلشون خوشه

235 بازدید | 20 پست

بعضی تاپیکا رو میبینم تعجب میکنم، گاهی آدما چه چیزای حاشیه ای رو برا خودشون بزرگ میکنن...

بزرگ ترین دغدغه بعضیا، کف گرفتاریای بقیه هم نیست...

دلم میخاد به همشون بگم بچسبین به زندگی تونو و خدا رو شکر کنین 

آخه چه میدونین بقیه چه مسائل لاینحلی دارن

نیکی چه بدی داشت که یک بار نکردی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم اوایلش ک اومده بودم تو این سایت  ب این قضیه فکر می کردم کلی

بعدا عادت کردم

و فهمیدم  آدمها خیلی متفاوت ن از لحاظ  فرهنگ و تحصیلات  و درک  و  ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

واااااااا خب شاید یه مسئله برای اون خییییلی مهمه و برای تو اصلاااا

و بر عکس

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738

همه که یکسان نیستن بعضی ها نمیتونن موضوع درک کنن طرز فکرشون فرق میکنه

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

اره منم اکثرا میگم دغدغه هاتون تو حلقم 

هفته فلان بارداریم یه گاز پیتزا خوردم وای حالا چیکار کنم 😑😑😑😑😑

ب شوهرم فلانی آقا نگف

همسایه سلام نداد 🙁🙁

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
اره منم اکثرا میگم دغدغه هاتون تو حلقم  هفته فلان بارداریم یه گاز پیتزا خوردم وای حالا چیکار ک ...

به شوهرم فلانی نگفت اقا واقعا خنده دارع😂😂😂

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

مثلا من دغدغه ی الانم اینا که ورم بینیم نمیخوابه و تغیر خاصی نکرده با قبلش و بااااید برم ترمیم

خییییییییییییییییییلی غصه میخورم بخاطرش

حالا این شاید واسه شماها چی کوچیکی باشه 

مثلا من دغدغه ی الانم اینا که ورم بینیم نمیخوابه و تغیر خاصی نکرده با قبلش و بااااید برم ترمیم خییی ...

من خواهرم چهار ماه عمل کرده اصن فرقی نکرده میگیم پول بی زبونو ریختی بیرون 😁

بعد شش ماه معلومه

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706