2737
2739

عسل که نه به نظرم خیلی خز شد یه مدت ...باران باز بهتره نسبت به این دوتا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزدلم این سه تا اسم فراوونن وقدیمی ودرکل دوست‌ندارم ولی اگرقرارباشه بین این سه برات انتخاب کنم همون باران بهتره بعدش نیلوفر و دراخــــر عسل

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2740

بعنوان کسی که اسمش نیلوفره باید بگم این اسم حس بی نظیری داره و با تمام وجودم دوسش دارم انقد خوش آهنگ و خوش انرژیه و اگه ممکن بود دلم میخواست همین اسمو رو دخترمم بذارم ، ضمن اینکه این اسم از قدیمی هم گذشته و باستانی و ریشه داره هم توی تاریخ هم ادبیات، حتی از زمان هخامنشیا وجود داشته و بسیار اسم اصیلیه. مخففهاش هم نیلو و نیل میشه که بازم قشنگه. 

2706