2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
يكـتا جانم حتما برو يه دور دكتر زنان ازمايش كلي بده

😔 هزینش زیاده کلی ام وقت میخواد کسی نیس منو ببره تنهایی ام نمیذارن برم فداتشم . اول میخوام ۲ ۳ ماه خودم خودم درمان کنم و یکم پول جمع کنم اگه نتیجه نگرفتم حتما میرم حتما ولی دعا کن کارم ب دکتر نکشه😔 فندق خاله تو هم دعا کن خاله یکتاا کنجد دار بشه فداتشم من اخه

تنبلی 

ببین عزیزم منم عین خودت بودم رفتم پیش یه دکتر طب اسلامی منو تحریک عصب کرد الان به جای یه تخمک ۲تا تخمک داشتم این ماه حتی خود دکترم هم تعجب کرد

من مشهدم اگه میخوای آدرس بدم

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2738
😔 هزینش زیاده کلی ام وقت میخواد کسی نیس منو ببره تنهایی ام نمیذارن برم فداتشم . اول میخوام ۲ ۳ ماه ...

عزيزدلم الهي هيچ وقت تو پروسه درمان نازايي نيوفتي

خودم ميدونم كلي سخته 

ولي مثه خواهر دارم ميگم بهت فدات شم 

همسرتو حتما بفرس ازمايش اسپرم

الهي كه مشكلي نباشه ها

ولي محض اطمينان 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
اخه مشهد نیستم من 😔 تبریزی ام ولی ساکن  خوی

برو یه جایی که تحریک عصبت کنن

من نه خودم باورم میشد نه دکترم

فقط برو جایی که وارد باشه طرف تحریک عصبت کنن سر ۲تا۴ جلسه نتیجه اشو واضح میبینی

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
عزيزدلم الهي هيچ وقت تو پروسه درمان نازايي نيوفتي خودم ميدونم كلي سخته  ولي مثه خواهر دارم مي ...

همسرم رو ؟ وای خدا مشکل از همسرم نباشه خیلی بی خیال اصلا همه مشکل از من باشه اون هیچی اش نباشه.  اگه بتونم راضی اش کنم چشم ولی راستش میترسم ببرم و ی چیزایی بگن بهم ک دنیا دور سرم بچرخه عزیزم 

2706