2733
2739

سلام عزیزان همونطور که ایدیم تنها ترین تنهاس واقعا به جز اینجا جایی یا کسی و ندارم مشکلم و بگم کمک بخام و ... 

میشه بیایین بهم کمک کنید 

ما دوسال اقدام بودیم بعد ۷یا۸ماه که نتیجه نگرفتیم  رفتم دکتر و دکتر گف هنوز زوده واسه پروسه نا باروری ولی شوهرت آز بده بد نی 

آزداد و فهمیمیدیم اسپرمش ضعیفه رفتیم پیش ارولوژیست گف واریکوسل نداره تو سو نو هم چیزی نبود تا اخرین بار ک دکتدمون و عوض کردیم معاینه کرد و گف واریکوسل گرید دو داره و ی ماه دارو داد شوهرم دارو هارو خورد و بعد اون رفتیم پیشش گفت حتما بدید عمل کنی... حالا نمیدونیم چکار کنیم عمل کنیم نکنیم کسی اطلاعی دارع کمک کنهد؟ اگه عمل نکنه من به هیچ وجه باردار نمیشم ؟ اخه تحرک و مورفو تعداد خیللللللللی پایینه  😪🥺

شوهر من واریکوسل داشت تا عمل نکرد حامله نشدم. بمحض اینکه عمل کرد بعد ۴ ماه خدا خواست و حامله شدم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

شنیدم زالو درمانی برای درمان واریکوسل عالیه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر من واریکوسل داشت تا عمل نکرد حامله نشدم. بمحض اینکه عمل کرد بعد ۴ ماه خدا خواست و حامله شدم

اول اینکه مبارکه خدا حفظ کنه تو دلیتون رو 😘

عملش سخت بود ؟ بعد عمل دیگه آز ندادن ؟؟ عمل باز بود یا لاپرا ؟ 

عزیزم همسر منم واریکوسل داره ولی نمیدونم‌گرید چنده چون دکتر نرفتیم

فقط آز دادیم اسپرماش ضعیف بودن و حرکاتش کند بود ولی صفر نبود

دکتر خودم گفت اقدام کنید تا یکسال طبیعیه اگه جواب نگرفتین و برا واریکوسل هنسرم دارو داد ولی دارو ها سردرد شدید میداد به همسرم واسه همین نخوردشون

من از داروخونه کپسول رویال ژل با جنسینگ براش گرفتم که میگن برا حرکت و تقویت اسپرم عالیه و اونو مصرف کرد و همون ماه اول مصرفش به کمک خدا نتیجه گرفتیم

منم ۶ ماه اقدام بودم

به نظدم امتحانش برا شما هم ضرر نداره قبل عمل یکی دوماههی مصرف کنه از این کپسول خیلیا نتیجه دیدن به کمک خدا

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
اول اینکه مبارکه خدا حفظ کنه تو دلیتون رو 😘 عملش سخت بود ؟ بعد عمل دیگه آز ندادن ؟؟ عمل باز بود یا ...

فدای شما... عملش با بیحسی بود و بعدازظهرش مرخص شد. میکروسنجری بود و یه ذره از شکمش پاره میکنن با لیزر...بعد ۴ ماهم میگن برو آزمایش

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738
یکی از فامیلامون عمل کرده یسال گذشته بچه دار نشدن حالا ایو آی کردن ببینم چی میخاد خدا یکی دیگه عمل ...

من که گیج شدم نمیفهمم چکار کنم ... میگم اگه تهش عمله عمل کنه که باز وقت تلف نشه 😪

شوهرن راضی به زالو درمانی نمیشه 😪

خیلی خیلی بهتر از عمله برین دکتر سنتی وباهاش صحبت کنین راضیش کنه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
باید جلوگیری کرد بعد عمل ؟  من خیلی میترسم بدتر شه 😪😪😪😪

نه عزیزم نترس. فقط تقویتش کن با داروهای گیاهی و ویتامین.عالی جواب میده

2706