2733
2739
عنوان

حق داشتم این حرفا رو به دوستم بزنم؟

313 بازدید | 41 پست

من سریه کاری ام که حقوقش کمه اما چون دانشجوعم و جای دیگه بهم کار ندادن مجبورم سر این کار باشم و نیاز شدید مالی دارم من قبل اینکه شاغل شم با ماشینم میرفتم دنبال دوستم اینا همش میرفتیم بیرون حالا از وقتی سر کارم  دیگه نمیرسم  ببرمشون دور دور دیگه. حالا این دوستم بعضی وقتا که خستم و میکه چرا نمیای سمتم بهش میگفتم سرکار خستم و ساعت کاریم زیاده و نمیرسم اونم هی میگفت خاک تو سرت ساده گیرت اورده  بس که خلی   این حرفا عوض خسته نباشید بود . هرروز این حرفا رو بهم میزد  دیگه عصبیم کرده بود. هی میگف از کارت دربیا هرروز باید براش توضیح میدادم که هیچ جا نمیزارن که به کلاسام برسم و خونوادمم نمیزارن تو مغازه و رستوران کار کنم  مجبورم تا مدرکمو بگیرم بسازم با این شغل.اینم هرروز با این حرفاش مته میکرد تو مخم همش حرف بار خودم میکرد که خاک تو سرت  و خلی و احمقی جای یع خسته نباشید  تهشم میگفت بخاطر خودت میگم دیگه دیروز بهش تو پیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتم بهش من خودم شرایطم بده    توهم هرروز باید یه چیز تکراری رو برات توضیح بدم تهشم کلی حرف بارم میکنی  واقعا تو شرایط کلافه میشم کسی  هی تو سرم بزنه چیزی که بهش مجبور شدم رو. حالا ناراحت شد ازم 

2738

اوووف داداشه منم همینجوره نمیدونم چرا بعضیا تا نگی باش تو خوبی ول نمیکنن  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

خوب کردی عزیزم منم ی دوست اینجوری داشتم یا حسودته یا بخاطر منافعش و بیرون رفتن میخادتت..من اون دختررو یه دفعهه ای بدون هبچ حرفی گذاشتم کنار الان انقد آرامش دارم از دستش راحت شدم

چیزی نگفتی که

اون که دلش واسه تو نسوخته .چون دیگه نمیتونی ببریش بیرون اینجوری میگه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706