2733
2734
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما یکم هم به خودتون احترام بزارید یکم هم هوای خودتون رو داشته باشید صب تا شب میگید این کرد اونو کرد اعصابم خورد کرد با مامانش گشت خیانت کرد کمکم نمیکنه ..... چرا اینقدر خودتون عذاب میدید یه بارم شوهراتون سر یه کار شما صب تا شب خودخوری کنن 

خانوما یکم هم به خودتون احترام بزارید یکم هم هوای خودتون رو داشته باشید صب تا شب میگید این کرد اونو ...

نه من قبلا خیلی حساس بودم الان یه مدته کلا بیخیال شدم الانم نگران نیستم یا عصبانی فقط چون بچه باهاشه پیگیرشم

احتمالا بچم خونه عموشه اینم حتما داره ماهوارشونو درست میکنه ولی این نباید یه پیام میداد ما نمیاییم

اول به شوهرت زنگ بزن اگه جواب ندادبه خونه برادرشوهرت زنگ بزن سری بعدم یع ترفندی بزن ونذاربچه روباخودش ببره خودش هرجاخواست بره

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
2740
اول به شوهرت زنگ بزن اگه جواب ندادبه خونه برادرشوهرت زنگ بزن سری بعدم یع ترفندی بزن ونذاربچه روباخود ...

بچم خودش گفت میخوام با عمو برم مشکلی نیست برن ولی وقتی میگه ناهار میاییم خوب بیان دیگه یا حداقل یه پیام بده

بچم خودش گفت میخوام با عمو برم مشکلی نیست برن ولی وقتی میگه ناهار میاییم خوب بیان دیگه یا حداقل یه پ ...

بچه ات چن سالشه؟ یع جوری بذارزبونش که جائیکه مامان نیست توهم نبایدبری

الان توچه میدونی بچه ات پای ماهواره عموش داره چی میبینه

خدایا هوای دلم را داشته باش...........