2737
2739
عنوان

دخترهمسایمونو دیشب دزدیدن😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 4330 بازدید | 179 پست
ما تو یه سال اخیر یخ دختر متولد ۸۰ یه دختر متولد ۷۵ و یه دختر ۲۷...۲۸ساله خودشونو سوزوندن مردن 😢😢ح ...

دقیقا همینه. پس خواهشا دوستان به جای دادن آمار و گزارش در مورد دختران فراری و بی آبرو شدن خانواده هاشون بیان کمی عمیقتر فکر کنن که چرا باید اصلا چنین اتفاقاتی بیفته و چرا باید صدای زن یا دختری به عنوان یک انسان به گوش کسی نرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باباش کارگر بودبیچاره بزور پس انداز خونه خریده بود اینم کاری کرد خیلی مفت مجانی خونه فروخت رفت ا ...

فقط خداوند بہ دادشون برسہ ان شاءللہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2731
فقط خداوند بہ دادشون برسہ ان شاءللہ

بهش چندبارگفتم اینجوری بازمیپوشی باهرپسری دوست میشی یه روز بلاسرت میارن قرارنیس همون اول که باهات کاری کنن.ازم ناراحت شده بود یعنی چی این حرفا تو روشن فکرنیستی🤨منم دیگه باهاش کاری نداشتم بعدچند سال اینا هم خودش بدبخت کرد هم خانوادش

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
بهش چندبارگفتم اینجوری بازمیپوشی باهرپسری دوست میشی یه روز بلاسرت میارن قرارنیس همون اول که باهات کا ...

متاسفانہ درست کردن دنیای بعد از فرار تقریبا غیرممکنہ و ایکاش دخترامون اینو درک کنن کہ بعد از فرار چیزی جز بدبختی انتطارشونو نمیکشہ۔ایکاش خونوادہ ھا بیشتر حواسشون بہ دختراشون باشہ و کرامتشونو حفظ کنن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
متاسفانہ درست کردن دنیای بعد از فرار تقریبا غیرممکنہ و ایکاش دخترامون اینو درک کنن کہ بعد از فرار چی ...

ببخشین ۵۰درصد شاید خانواده ها بکنن ولی خیلی ادمها خانوادا مقصرنیستن خوددختره راه اشتباه میره مثل من

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2740
ببخشین ۵۰درصد شاید خانواده ها بکنن ولی خیلی ادمها خانوادا مقصرنیستن خوددختره راه اشتباه میره مثل من

عزیزم آمار بالای 90درصد از فرار دخترھا علتش بہ بستر خانوادہ برمیگردہ اکثر چنین دخترھائی تجربہ ی تجاوز جنسی در کودکی از سوی محارمشون رو داشتن۔جو خفقان بار خانوادہ و خیلی از عوامل دیگہ کہ نمیشہ نادیدہ گرفت۔اما اینکہ صرفا بگیم خود فرد مقصر نبودہ،درست نیست۔البتہ کہ خود فرد مقصرہ اما خانوادہ ھم با فراھم کردن بستر امن عاطفی میتونہ اھرم ھای فشارشو کم کنہ روی فرزندش تا فرزندش عاقلانہ تصمیم بگیرہ و اینطور بہ آیندہ ش گند نزنہ

عزیزم آمار بالای 90درصد از فرار دخترھا علتش بہ بستر خانوادہ برمیگردہ اکثر چنین دخترھائی تجربہ ی تجاو ...

من فرار نکردم ولی بزور ازدواج کردم درحالی که نه ازلحاظ جسمی عاطفی نه مالی یذرم مشکل نداشتم مشکل منم از محبت وپول زیادبود که فکرمیکردم همه مثل فامیلام هستن خیلی اذیت میکشم خیلی

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
من فرار نکردم ولی بزور ازدواج کردم درحالی که نه ازلحاظ جسمی عاطفی نه مالی یذرم مشکل نداشتم مشکل منم ...

ان شاءاللہ خداوند مشکل شماروھم حل کنہ گلم۔اما فرار معقولہ ی جدایی ھستش کہ نیاز بہ کارشناسی عمیقی دارہ و اینجا مبحثش نمیگنجہ۔امیدوام ھمہ ی دخترای سرزمینم عاقلانہ تصمیم بگیرن و خوشبخت باشن

ما تو یه سال اخیر یخ دختر متولد ۸۰ یه دختر متولد ۷۵ و یه دختر ۲۷...۲۸ساله خودشونو سوزوندن مردن 😢😢ح ...

پس به جای اینکه بگی دختره ی آشغال !! آبروی خانوادشو برد به این فکر کن که اون خانواده ی آشغالتر چه به روز این بچه آوردن که دست به همچین حماقتی زده 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
ن بابا پسرم تو دهات ما رسمه دختر که میشه شاهزاده سوار الاغ بشه بره عشقشو ببینه

اها😑 قانع شدم اصن😐🤣

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

استارتر از دختر ھمسایہ تون خبری نشد؟

2706