2733
2734
عنوان

آمپول اچ سی جی، بیاین کمکhcg

180 بازدید | 9 پست

سلام خانوما، سؤال دارم، یادم رفت اون روز بپرسم، ببینید رو آمپول زده 5هزار خب یعنی اچ سی جیه؟؟؟؟ درسته؟؟؟ بعد من فولیکولم 5 و یکی دیگش 14 و 17 گفتن یعنی نوشته تو برگه خواستم بدونم یعنی احتمال بارداری صفره؟؟ تورو خدا جواب بدین امروز میخوام بزنم راهنمایی کنید من الان برمیگردم ببخشید نظراتتون رو میخونم، خیلی ممنون خانوما

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

اچ سی جی یا ۵۰۰۰ همون آمپول آزاد سازی تخمکه اگه دکترت گفته بزنی برو بزن البته دکتر منکه همیشه تاکید میکنه ساعت۸شب بزن حالا چراشو نمیدونم

اون تخمک سایز۱۷ اگه بزرگتر بشه وبه۱۸ تا۲۲ برسه برای باروری عالیه وشما شانس باروری دارین

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اچ سی جی یا ۵۰۰۰ همون آمپول آزاد سازی تخمکه اگه دکترت گفته بزنی برو بزن البته دکتر منکه همیشه تاکید ...

آخه یه خانومی منو خیلی ترسوند گفت اصلا" حالا حالا حامله نمیشی!!!! راستی من روزم میخوام بعدازظهر بزنم دکتر گفت تو روزه اشکال نداره

2728
آخه یه خانومی منو خیلی ترسوند گفت اصلا" حالا حالا حامله نمیشی!!!! راستی من روزم میخوام بعدازظهر بزنم ...

وا چه خانم بی ملاحضه ای بوده

اول اینکه به دکترت حتما اعتماد کن

دوم اینکه استرس نداشته باش 

گرمیجات بخور 

ورزشکن

انشالله مامان میشی

وا چه خانم بی ملاحضه ای بوده اول اینکه به دکترت حتما اعتماد کن دوم اینکه استرس نداشته باش  گ ...

آره الکی حرف میزد، باشه عزیزم مرسی فقط بعدازظهر میزنم اشکال نداره دیگه؟؟؟؟بعد عضلانیه؟؟؟یا تو دست میزنن؟

آره الکی حرف میزد، باشه عزیزم مرسی فقط بعدازظهر میزنم اشکال نداره دیگه؟؟؟؟بعد عضلانیه؟؟؟یا تو دست می ...

عضلانیه 

هر وقت  دکترت گفته تزریق کن

ورزشم خیلی خوبه

آره الکی حرف میزد، باشه عزیزم مرسی فقط بعدازظهر میزنم اشکال نداره دیگه؟؟؟؟بعد عضلانیه؟؟؟یا تو دست می ...

عزیزم من iuiدارم بهم گفتن فقط باید ساعت 10 شب اونم دو تا با هم قاطی کنم بزنم به نطرم برواقدام برایiui

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
2738
عزیزم من iuiدارم بهم گفتن فقط باید ساعت 10 شب اونم دو تا با هم قاطی کنم بزنم به نطرم برواقدام برایiu ...

آخه من 6 ماهه که تو اقدامم میگن خیلی زوده واسه آی یو آی، حالا دعا میکنم هم شما هم من باردار شیم قسمت همه منتظرا برام دعا کن مرسی

عزیزم بخاطر این بهتون گفته هشت شب ک چون بعدش باید اقدام کنین و فردا شبش دوباره  و پس فردا و بعد دیگه یک شب در میون تا بیست پریودی.شاید گفته هشت ک ساعتش مناسب باشه براتون .  خیلی خانما تو تاپیکا با فولی شونزده هفده هم باردار شدن .فولی روزی دوتا رشد میکنه .امشب ک امپول بزنی فردا ازاد میشه و فردا نوزده میلی شده .