2733
2734
عنوان

دوستان شهادت مولا تسلیت،بیاین بگید شعرم قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 147 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم این بود که عاشق ادبیاتم و بسیار ذوق کردم از دیدن شما و بسیار حسرت خوردم که به جایی نرسیدم😁&n ...

آهان منم همین حس رو داشتم عزیزم، رشته لیسانسم ادبیات انگلیسی بود و اواسط لیسانس که بودم وااااقعا حس کردم اگر ادبیات نخونم به جنون میرسم! از ارشد تغییر رشته دادم و به دنبال علاقه م رفتم، الان با سختیهایی که توی مسیر کشیدم دیگه اونطوری مجنون و دیوونه ی رشتم نیستم😂 ولی واقعا دوسش دارم و خوشحالم ازینکه مدیون دل و علاقه م نموندم...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
آهان منم همین حس رو داشتم عزیزم، رشته لیسانسم ادبیات انگلیسی بود و اواسط لیسانس که بودم وااااقعا حس ...

رشتتون ادبیات انگلیسی بود چه خوب میشه بگین کلا چه جور رشته ای هست  منظورم شرایطش بازار کارش و اینکه ادبیات انگلیسی بهتره یا مترجمیی زبان ؟.من عاشق ادبیاتتم و از زبانم خیلی خوشم میاد ولی فعلا نمی تونم برم ادبیات بخونم تو دانشگاه چچون رشتم تجربی هست از طرفی دقیقا مثل شما فک میکنم ادبیات نخونم به جنون میرسم از زبان انگلیسی هم خوشم میاد و تنها مونده همین رشته که بتونم بخونم میخواستم ببینم کلا چه جوریه و یه کم راهنمایی کنید  ممنون میشم 

2731
آهان منم همین حس رو داشتم عزیزم، رشته لیسانسم ادبیات انگلیسی بود و اواسط لیسانس که بودم وااااقعا حس ...

وای چه عالی که بالاخره دنبالش رفتین. من ترم آخر لیسانس مدیریت هستم دوست داشتم بعدش یا هنر بخونم یا ادبیات(دیوانه‌وار عاشق هردوتاشونم)... فقط نگرانیم اینه که اگه بخوام ادبیات بخونم باید از اول شروع کنم و کنکور انسانی بدم دیگه، بعدش عربی و اینا خیلیی سخته😥 بدون کنکور هم که پیام نور به درد نمی‌خوره.

💙صدا کن مرا... 

از فرق شکافته ی تو ای قبله گه عدل جهان

دلشکسته ام من از شهادتت ناطق فرقان

این دل غم زده ام متصل موی پریشان تو بود

فرسوده شده بعد تو ای سرور و مرد همه خوبان

بر دل طفلکی من نظری بیفکن ای دادستان

که شده مملو زغم ها همچنان کلبه ی احزان

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

راستی رشته‌ی ادبیات از نظر کاری به کجا می‌رسه؟ البته زیادم مهم نیست چون کلا به کار دولتی و اینا زیاد امیدوار نیستم ولی دونستنش بد نیست...

💙صدا کن مرا... 

به منم کمک کنید نظرتو درمورد رشته ادبیات انگلیسی بگین و همینطور  مترجمی زبان کدومش بهتره ؟من اصلا دنبال پولش نیستم فقط یه درامدی باشه دستم جلو کسی دراز نباشه برام کافیه فقط میخوام برم دنبال علاقه ام چون احتمالا به جنون برسم اگهنرم و از همه بیشتر ادبیات  فارسی دوس داشتم ولی میگم که فقط یه ماه مونده تا کنکور منم نمی تونم تغییر رشته بدم و فقط مونده انگلیسی که واقعا دوسش دارم 

2740
وای چه عالی که بالاخره دنبالش رفتین. من ترم آخر لیسانس مدیریت هستم دوست داشتم بعدش یا هنر بخونم یا ا ...

میتونی با همون مدرک لیسانس مدیریت، ارشد ادبیات شرکت کنی ولی اگر خواستی این کارو کنی درسهای پایه ای لیسانس رو خوب بخون، چون تا آخر تحصیل و حتی برای جذب هیئت علمی خیلی لازمه، اگر هم انگیزه شغلی بالایی داری خب قطعا میدونی که ادبیات الان بخاطر ازدیاد فارغ التحصیلان خیلی بازار کار خوبی نداره...

ممنون پذیرفتین درخواست دوستیمو . خیلی خوشم اومد رفتین دنبال علاقه تون واای ادبیات یه دنیای دیگس زندگیه 

راستی رشته‌ی ادبیات از نظر کاری به کجا می‌رسه؟ البته زیادم مهم نیست چون کلا به کار دولتی و اینا زیاد ...

والا یک مواقعی توی آزمونهای استخدامی میخوان، مثلا توی همین آزمون اخیر سازمان خبرگزاری ایرنا میخواست که من فعلا مرحله اولش رو قبول شدم، آزمونهای آموزش و پرورش هم اصولا میخوان، اما بهتر از همه جذب هیئت علمی هست که بخاطر روابط اساتید و دانشجویان و سلیقه ای رفتار کردن دانشگاهها، یک مقدار سخته

میتونی با همون مدرک لیسانس مدیریت، ارشد ادبیات شرکت کنی ولی اگر خواستی این کارو کنی درسهای پایه ای ل ...

واقعا می‌تونم با وجود دیپلم ریاظی و لیسانس مدیریت یهو کنکور ارشد ادبیات بدم؟! وای چه‌قدر جالب... واقعا ممنونم از راهنماییتون😍😃 بله متوجهم که بازار خوبی نداره... قبلا با یه مشاور صحبت کردم همین رو گفت. ولی به قول شما، اگه آدم به اون رویای همیشگی نرسه دچار جنون می‌شه. باز هم سپاس‌گزارم که وقتتون رو به من دادین😍💙🌹

💙صدا کن مرا... 
2706