2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه..

اگه باز کردی بعدش باید ۶۰روز بگیری..ـ یا ۶۰نفرو سیرکنی

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2728

نه رفیق ...کلا فلسفه روزه برای سختی کشیدنه اگر تاحالت مرگ یا بی هوشی رفتی میتونی بخوری یا اگر ب بدنت ضرر برسونی و صدمه بزنی اما الان نه باتوجه ب چیزی ک گفتی اما خودت بیشتر میدونی باید باتوجه ب نکته هایی ک گفتم خودت رو ارزیابی کنی ک حلاله بخوری؟؟

خب میخواستی روزت رو بخوری میذاشتی قبل از اذان،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

منم گاهی سردرد خیلی بدی میگیرم میگرن دارم دقیقا شرایطم مثل شماست تا قرص نخورم خوب نمیشه و بدترم میشه اگه من باشم میخورم خداهم راضی نیست خودمونو عذاب بدیم روزه یی که واسه بدن ضرر داره ثواب که نداره هیییچ گناه هم داره

البته چرا کنه نه قرار نیست به بدنت و خودت لطمه بزنی  اینجوری اصلا روزه ات صحیح هم نیست

مسکن ک درمان نمیکنه میخواد مسکن بخوره ک دردش کم بشه و نفهمه درد رو  برای درمان نیست پس نباید بخوره 

نه رفیق ...کلا فلسفه روزه برای سختی کشیدنه اگر تاحالت مرگ یا بی هوشی رفتی میتونی بخوری یا اگر ب بدنت ...

سختی منظور تشنگی و گرسنگیه به هیچ عنوان درد کشیدن نیست عزیزم

منم گاهی سردرد خیلی بدی میگیرم میگرن دارم دقیقا شرایطم مثل شماست تا قرص نخورم خوب نمیشه و بدترم میشه ...

رفیق قرص میگرن برای درمانه ایشون نمیخوان درمان کنن میخوان مسکن برای آروم شدنش بخوره درضمن روزه برای اینکه سختی بکشی اگر روزه راحت بود ک هممهههه روزه روزه میگرفتیم بالاخره یخ مقدار زجر طبیعیه

2706