2737
2739
عنوان

دوراهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلم واسه دومی میسوزه از رو عشق و از شدت عشق داره عشقشو از خودش دور میکنه . بعدشم باید عذاب بکشه 😥😥 ...

منم میگم نامردی هس ولش کنم. از اون بدتر میگم نامردی هس حسی بش ندارم. 

2728

دومي كه اصصصلا چون شما الان تو دوستي بهش حسي ندارين مطمئنن برين سر زندگيتون يا به فكر خيانت مي افتين يا جدايي خب چرا با احساساتش بازي كنين هر چه سريعتر از رابطه بياين بيرون تا اون دختر هم بيشتر از اين دلبسته نشن 

اولي هم اگر واااااااقعا همو دوست دارين خب بايد بيشتر تلاش كنين واسه رسيدن به هم يعني شما بايد بيشتر تلاش كنين تا پدر اون دختر رو راضي كنين اگر هم مطمئنين كه نميشه كه خب دوباره وارد رابطه احساسي نشين 

2738
من جای تو بودم دومیه رو انتخاب میکردم چون عاشقته ولی بهش بگو اخلاقتو درست کن اگه میخوای ازدواج کنی. ...

صدبار گفتم اخلاقت درست کن هی قول میده باز تکرار میکنه. میگم اگه بهم شک داری بیا گوشی من تا هر وقت دلت خاست پیشت باشه 

هرچی فکر میکنم سخته یا هردو رو بگیر یا هردو رو ول کن یا خودتو بکش هم اونا راحت شن هم خودت فکری به ذه ...

گیر کردم بخدا... والا من اهل ی زندگی سالم هستم. و عاشقانه. نمیدونم چ کنم 

جدا ازینکه تو حسی به دومی نداری . سر کوچکترین چیز بحث دارید . تو زندگی ارامش نداری . الکیه ک میگن از ...

خب بین این دختر ک عاشقم هست. و ی دختر دیگ ک سر تشکیل خانواده باشه و هیچ کدوم حسی بهم نداریم کدوم شما انتخاب می‌کنی

اینجور ک میگی دوتاش رو وال کنم؟ 

خب اولي كه دوستش ندارين چرا باهاش ازدواج كنين مخصوصا كه الان كه سر زندگيتون نرفتين سر مسائل كوچيك بحث دارين 

دومي هم من نميدونم چه مشكلي هست كه پدر دختر خانوم رضايت نميدن كه ببينيم قابل حله يا نه. ولي اگر قراره به هم نرسين چرا ادامه بدين ولي اگر ميتونين موانع رو برداريم خوبه چون هر دو طرف عاشق هم هستيم و به خاطر هم ميتونين از خيلي چيزا چشم پوشي كنين به خاطر عشقتون به طرف مقابل البته اگر عشقتون واقعا عشق باشه 

گیر کردم بخدا... والا من اهل ی زندگی سالم هستم. و عاشقانه. نمیدونم چ کنم 

تا خدا چی بخواد و قسمتت چی باشه . الان که اونا نیستن که بفهمن به من بگو بینم دلت با کدومه کدومشون خوشگلترن کدومشون بیشتر به دلت هستن شرایط هردو رو بگو کدوم اهل زندگی تره تا کمکت کنم

2706