2733
2734
عنوان

سلام امروز صب دعوا شد

445 بازدید | 48 پست

چون خودشو بیکار کرده منم گفتم چرا و باهاش بحث کردم اخه بار اولش نیس گذاشت رفت بیرون اول فک کردم رفته نون بگیره صبونه بخوریم بعد یه ساعت تموم هرچی زنگ زدم ج نداد بعد با یه سیمکارت خودش ک شمارشو نداره بهش زنگ زدم جواب داد گفتش من دیگ نمیام تو اون خونه منم گفتم ینی من و بچتو میخای بزاری و بری گفت اره (بار اولش نیست تو این پنج ساله هرسری دعوا میشه قهر میکنه میره خونه پدر و مادرش)منم گفتم باشه با تو دیگ کاری ندارم ب بزرگترت میگم

زنگ زدم باباش گفتم مگه نگفتی من مث دخترتم گفت اره گفتم اینجوری شده باباشم گفت گوه خورده گفتم دیگ نمیخام خانوادم بفهمن ک حرف مفت بزنه اونا دخالت میکنن(ما با مامانم اینا تو یه ساختمونیم)تو خودت درستش کن گفت باشه تو فقط گریه نکن

بعد دوباره به باباش زنگ زدم گفتم چیشد؟

گفت زنگ میزنم گوشیمو جواب نمیده گفتم چون فهمیده بخاطر منه

گفتم همش میگ هر هروز تو پاشو با من بریم خونه مامانم اینا (ما با اونا یساعت فاصله داریم)گفت گوه خورده هرروز بیای صدتومن کرایه بده با بچه کوچیک

گفت صب کن بلاخره میاد من حالش میکنم

تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا

بعد دوتا اس اماده کردم براش بفرستم بنظرتون بفرستم یا صب کنم ببینم چی میشه؟چون ایندفه قصد دارم میخم رو سفت کنم بعد اشتی کنم ک پرو بازیاش کم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
این که گفتی نون بخره صبحونه بخوریم      

معلم اخلاق😐😐😐😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

خیلی خوشحالم از اینک دیگ قرار تو زندگیم نباشی برو حسرت بخور وقتی اینو اون رو با زنشون میبینی ک خوشن وقتی دونفررو تو خیابون میبینی امیدوارم همیشه درحال حسرت باشی بیچاره ی مریض

اخه میدونی کم بهت محبت کردم

هرروز هرچی ک اقا میخاد درست کن هرچی اقا میگ بپوش هرجور اقا میخاد رفتار کن ک چی ک یوقت نره بهت خیانت کنه اما از کجا معلوم فقط هر شب و روزم کارم میشه نفرین کردنت ک ایشالا خیر نبینی ک منو بدبخت کردی بچمو بدبخت کردی بیچاره برو ببینم تاکی میخای علاف رفیقات باشی خدا ب کمرت بزن فقط خیر نبینی

انقدر نامردی ک من هرسری میرم بیرون میخام واسه تو آشغال چیزی بخرم و همیشه تو زندگی با تو حسرت همه چی ب دلم مونده ولی دیگ نیستی خداروشکر خودم چلاغ نیستم هم کار میکنم ب بچم بهترین چیزا رو میخرم هم ب خودم خداروشکر دیگ قسط و اینا هم ندارم ک بخوام قناعت کنم واسه آشغالی مث تو

یکیش اینه

برعکس شده عوض اینکه زن قهر کنه از خونه بره مرد میره😐😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706