2737
2734
عنوان

من حاجتمو از شهید ساماملو و هادی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4496 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من خیلی از نذر و اینها سر در نمیارم این سوال رو میپرسم بعد گرفتن حاجتتون دو هزار تا رو فرستاد ...

ن گلم قبلش با زبون روزه دعا کردم متوسل شدم ب اونا و دوهزارو صلوات فرستادم براشون

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
پس چرا من نگرفتم

توکل بخدا حتما ب خبرت نبوده گلم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2728
چطور  نذر کردی  هرشب خوندی ؟

ن گلم دوهزارو یه روزه صلوات فرستادم

ای جونم مبارک باشه گلم، میشه بگی چطوری نذر کردی، من بلد نیستم نذر کنم، میشه بگی گلم

عزیزم من اول گفتم خدایا توکل ب خودت اگه صلاح نیس نمیخواد بعدم دو هزارتا صلوات واسه این دو شهید عزیز فرستادم و جواب گرفتم

تا کی نمیخواید قبول کنید حاجت رو خدااااااااااااااا میده خدااااااااااا چرا

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2740

خدا رو شکر 

ان شاءالله خدا بهت بچه ی صالح و سالم و زیبا بده که نامدار باشه 

اما برام سواله ، چرا امام حسین و حضرت ابوالفضل و ائمه حاجت ها رو یا سخت میدن یا نمیدن 

اما این 2 تا شهید فوری حاجت میدن 

مگه این 2 نفر کی هستن ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

قبول داریم حاجت رو فقط خدا میده.....

اما در خانه خدا شفیع میبریم

شما چرا نمیخواهید این رو قبول کنید؟چرا؟؟؟؟؟؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خدا رو شکر  ان شاءالله خدا بهت بچه ی صالح و سالم و زیبا بده که نامدار باشه  اما برام سوا ...

نمیدونم گلم فقط من اول بخدا توکل کردم بعد متوسل شدم یه تاجیکی بود نوشته بود حاجت دارا بیان ب این دو شهید عزیز متوسل شدن همه منم عین اونا فقط صلوات بود منم دو هزارتا برداشتم

عزیزم خدا خودش میگه با زبون که گناه نکردید دعا کنید مام ب زبونی بی گناه متوسل میشیم   وگرنه همه چیز ما از خداست

2706