2737
2739
عنوان

بچهها بیاین یه سوال دارم

153 بازدید | 16 پست

سلام من ۶ ساله عروس شدم و خونه خودمم پریودیم دقیقه و طبیعی هم جلوگیری داریم و تا چند سال دیگه هم قصدبلرداری نداریم اطرافیانم میگن زود بچه بیار چون چند ساله وقتی بچه بخوای بچت نمیشه میخواستم ببینم این حقیقت داره ؟واینکه لازمه من دکتر برم یا نه؟چون الان موقعیت بچه رو هم نداریم 

اره احتمالش هس

بنظرم یه دکتر واسه چکاب خودتو همسرت برین

و اینکه ۶ ساله ازدواج کردی بنظرم مناسبه الان البته اگه شرایطشو دارید

فاصله سنتون زیاد نشه با بچه

💏"You & me 💕make a wonderful "We

موقع عروسی رفتم مشورت دکتر بهم گفت زیاد عقب ننداز چون اگه مشکل داشته باشی تو سن کم قبل از ریشه دارشدن بفهمی درمان کنی بعد که سنت بالا بره درمان سخت میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جلوگیریه زیاد فقط زجرو بدبختی برابعدش رو داره دگ هیچی 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

آره حقيقت داره حتي اگه بچه هم نميخاي برو چكاب و تحت كنترل باش.

من بعد پنج سال تصميم به بارداري گرفتم يك سال طول كشيد تا باردار شم.اگه ميدونستم انقد طول ميكشه زودتر ميرفتم پي سلامتيم

براي هم دعا كنيم

قطعا برو دکتر و با دکتر مشورت کن

آزمایشای لازمو ازت بکنه و اگه موردی نداشت نه میشه سالها جلوگیری کنی

یکی از بچه های اینجا میگفت با دویصت تومن ذخیره ی تخمک ها رو ببرسی کنید تا بدونید با خیال راحت تا کی حامله میشید

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2738

به منم از این حرفا زدن که خر شدم زود اقدام کردم. منم میخواستم سال دیگه تازه باردار بشم ولی همه بهم گفتن فکر نکن همین الان بچه بخوای سریع باردار میشی. کم کم باید یکی دو سال بدویی دنبالش و بری دوا و دکتر کنی. منم با شنیدن این حرفا گفتم پس بزار از الان اقدام کنم تا اگر مشکلی باشه برم دکتر و دوا و درمون کنم تا سال دیگه باردار بشم. ایچی دیگه اقدام کردن همانا و باردار شدن هم همانا. با همون بار اول اقدام باردار شدم، نینیمم اول مرداد به دنیا میاد.😊

نه عزیزم،مشکلی پیش نمیاد،منم شرایط شما رو دارم،ولی حتما تحت نظر ی پزشک باش،من خودم رفتم پیش متخصصم الان ی سال میشه تحت نظرم،برو خیالت راحت شه مشکلی نداری،از نظر هورمونی و تنبلی تخمدانو چیزای دیگ،بعد تا هرموقع شد ایراد نداره

عزیزم برو دکتر که یه چکاب برات بنویسه اگه گفت نه مشکلی واسه بچه دار شدن نداری میتونی چند سال دیگه بچه دارشی و اینکه اینو حتما به دکترت بگو که من فعلا قصد بچه دار شدن ندارم و حتما یه آزمایش اسپرم هم شوهرت بده

به منم از این حرفا زدن که خر شدم زود اقدام کردم. منم میخواستم سال دیگه تازه باردار بشم ولی همه بهم گ ...

تو خيلي خوش شانس بودي خدا حفظ كنه ني ني تو ولي منظور اطرافيان اين بوده حتما كه بري چكاب نه اينكه بري اقدام فوري😅😅😅حالا قسمتت بوده شكر كن خدارو بهت فرشته داده

براي هم دعا كنيم
2706