2733
2739
عنوان

یه مادرشوهر روانی🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

437 بازدید | 27 پست

اینو تازه برام تعریف کردن. شاخ دراوردم از شنیدنش. مادرشوهر یکی از دوستام که باهم تو یه ساختمون بودن هر روز در اصلی خونه رو قفل میکرده یعنی در حیاطشونو. خودشم اصلا ازون در رفت و امد نمیکرده. عروس بیچاره هم شوهرش که صبح میرفته سرکار، مشغول غذا پختن و شست و شو میشده و اصلا کاری با بیرون نداشته. ولی شوهرش وقتی میومده میدیده در خونه سه قفله اس. همونجا پشت در ب زنش زنگ میزده کجایی سر ظهری؟ اونم میگفته خونم. بعد بهش گفته اگه خونه ای چرا در سه قفلس. عروس از همه چی بی خبر میبینه چند روزی این قضیه تکرار میشه و یه بار صبح زود بیدار میشه میبینه کار مادرشوهرشه. دلیلشو هنوزم نمیدونه؟ یعنی واسه چی اینکارو میکرده؟ فقط زنو شوهرو بریزه بهم. یا دید شوهره رو عوض کنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی با مادرشوهرش یه جاست اصلا شک کردن شوهرش معنی نداره ممکنه مادرش قفل کرده باشه یا اصلا دوتا زن تو خونه تنهان از ترس قفل میکنن

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2731
وقتی با مادرشوهرش یه جاست اصلا شک کردن شوهرش معنی نداره ممکنه مادرش قفل کرده باشه یا اصلا دوتا زن تو ...

نه اخه میگه در اینا بالاس. در خونه مادرشوهره پایین. یعنی یه جوری خونشون دوکله اس. یه درش این کوچه یکی اون کوچه باز میشه.

2738
نه اخه میگه در اینا بالاس. در خونه مادرشوهره پایین. یعنی یه جوری خونشون دوکله اس. یه درش این کوچه یک ...

یعنی پامیشده در خونه اینا رو قفل میکرده؟! عجبا چه مرضی داشته خو به شوهرش گفت چی شد؟

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
یعنی پامیشده در خونه اینا رو قفل میکرده؟! عجبا چه مرضی داشته خو به شوهرش گفت چی شد؟

هیچی چیکار میتونه بکنه. شوهرش یه بار امار میگیره یه بار خود خانومه. میبینن مادره میاد قفل میکنه میره

هیچی چیکار میتونه بکنه. شوهرش یه بار امار میگیره یه بار خود خانومه. میبینن مادره میاد قفل میکنه میره

خب چه لزومی داره کلید در خونه عروسشو داشته باشه،قفلو عوض کنن،نه سری نه دردسری

خب سوابق مادرشوهره چی میگه؟ازش سوپیشینه گرفتین؟

میگه امار بگیر و فضوله. پسرش مادرشو میشناسه ولی خب میگه یه جودی میخواد جلوه کنه که مادر خوبیه. در صورتی که همش در حال صحنه سازیه عروسه رو پیش شوهرش ضایع کنه

2706