2733
2734

شما رییس شوهرتونید و مدیریت می کنیدش یا شوهرتون رییس شماست و شما رو مدیریت می کنه؟ یا اینکه هیچکدوم و کلا برابرید؟ کدوم یکی رو اصلا ترجیح می دید؟

مگ ادارس 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه الان هر مردی که ادعا کنه می تونه به همسرش دستور بده دروغگویی بیش نیست .

میتونه دستور بده ولی به موقعش از دماغش درمیارم اگه بخواد زور بگه که میگه هم

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا
2738

بچه ها میشه منم راهنمایی کنید . استارتر ببخش که بحث رو متفرقه میکنم من دوست پسرم دارم ولی در شرف ازدواجیم 

ایشون به من اجازه ی کار کردن توی هیچ محیطی غیر از زنانه رو نمیده صاحبکار که آقا باشه اصلا نباید حرفشو بزنم 

تهدیدم میکنه میگه نه من نه تو 

چیکارکنم راضی بشه کسی تجربه ای داره،😣

مگه اداره اس که یکی رییس باشه یکی زیردست؟ ما همه ی کارامونو با مشورت همدیگه انجام میدیم , حتی خونواده هامونم میدونن , یه مشکلی هم باشه خودشون میگن مثلا برو با خانومت مشورت کن یا به شوهرت بگو بعد 

2706