2733
2739

کالا ها رو نمیده ب من گفته فقط 20 تومن...حوصله دادگاه ندارم وگرنه اینجوری قبول نمیکردم..فردا میخوایم بریم ب وکیل وکالت بدیم کارارو انجام بده.پس فردا هم رونوشت قباله ام میرسه دستشون ،من بعد از ظهر میرم قباله ام دستشون باشه اشکال نداره؟؟بعد سوال دیگم اینه کالاها قانونی برای شوهرمه؟؟تو قباله ام نوشته ک چن تا کالا و 7مثقال طلا و 114 تا سکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با 20 تومن میخوای بکشی کنار 😤😤😤 میدونی الان چقدر وسایل خونه گرونه یه افتابه شده 20 هزار تومن بعد تو میخوای یخچال و گاز و این چیزا که کم کم الان 100 میلیون می ارزه رو بدی به مرتیکه هرزه 

الحق که خیلی خنگی 😬😬😬

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
با 20 تومن میخوای بکشی کنار 😤😤😤 میدونی الان چقدر وسایل خونه گرونه یه افتابه شده 20 هزار تومن بعد ...

اخه عزیزم کالاهاشم معمولیه ...فوقش20 بیارزه..من دیگه نمیتونم ببینمش...کسیم ندارم کمکم کنه برای اجرا گذاشتن مهریه.

یلدا خانم درجریان مشکلاتت این چندهفته هستم بنظرم برای گیرنکردن تودادگاه و سریع انجام شدن کارات باتوجه به اینکه بچه نداری ‌و راحت میتونی ازش دل بکنی بیست تومن روبگیر و برید محضر برای طلاق و برو کم کم خونه رهن کن وبرای خودت وسیله ی زندگی بگیر خداچنان برکتی به زندگیت میده که بهترازجهیزیه ات روخواهی خرید وازدواج مناسبی خواهی کرد چون واقعا مظلوم بودی توازدواجت و زجرهای زیادی کشیدی توشب های قدرالتماس دعا لیلام

اگه واسه جهیزیه بوده و شما گرفتی که الان هم مال شماست . ولی اگه طی زندگی مشترک گرفتید یا از اول آقا ...

اون گرفنه..تو شهر ما رسمه چن قلم بزرگو پسر میگیره...تو سند ازدواجمم نوشته که اقا باید بخره

2706