2737
2739

ذاتیه جانم بعضیا ذاتا مارمولکن  البته این تمساحه  

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرموز بودنو یادم بده موزم بهت میدم 😂

فرمولش اینه کسی از کارهات سر درنیاره،نفهمه چی توسرته 

البته اینم بگم مرموز بودن جذابیت نمیاره وفقط حس کنجکاوی دیگران برانگیخته میکنه

حالا موزم بده برم امتحان دارم فردا هیچی نخوندم

2728
فقط سکوت ؟

نه فقط سکوت 

ولی اولیش اینه قدرت سکوت کردن یاد بگیری کاری که برای خانما خیلی سخته 

هوش بالا .. چون بعضیا سکوتشون از رو آگاهی نیس از رو کمروییه و اینکه حرفی برا گفتن ندارن

یه نمه غرور و رسمی بودن که همیشه فاصله شون بات حفظ کنن

خدایا شکرت برای همه چیز
شما کسی رو میشناسی مرموز باشه چطوریه ؟جذابیت میاره نه ؟

تو همکارام یکی هست دختر مدیر مرموز و زیر ابکاه است و اصلا کسی باهاش جور نیست چون مرموز بودن خصلت بدیه و من خوشم نمیاد خوبه ادم باسیاست و تو دل برو باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
وای خدا صبرت بده چطوری مگه میشه ؟😐

اون بلده نیشش تا عمق وجود آدم میره ولی به هر کی بگی میگه چیزی نگفت بنده خدا که

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
تو همکارام یکی هست دختر مدیر مرموز و زیر ابکاه است و اصلا کسی باهاش جور نیست چون مرموز بودن خصلت بدی ...

عه چرا خصلت بدیه ؟خب پس ساده و رو باشیم سو استفاده کنن و سواری بگیرن ازمون خوبه؟

پس چی جذابیت میاره ؟بفرما عزیزم    

کم. حرف بودن ،پرتوقع نبودن ،بیش ازحد رفت امد نکردن،تو زندگیت ادم موفقی بشی تو درس یا تو کار،خلا ق بودن،مهارت داشتن،مهربون بودن و....

پولدارم باشییی جذبت میشن جذابیت کاذب داره 

حالا من رفتم