2733
2734

یه نفر رو می شناسم که خونواده اش خیلی بدجنس هستن. اینا یه دختر دارن که اصلا زیبا نبود و خونه دارم بود .برعکس یه همسر خیلی زیبا و به شدت پولدار و با شغل و اخلاق عالی و با خونواده خوب قسمتش شد. این دختره یه کاری کرد که مادرشوهر و خواهرشوهر و جاری توسط همسرش که بسیار هم وابسته بود بهشون, کنار گذاشته بشه....

جوجه رو آخر پاییز میشمارن ..

از کجا میدونی قراره تا آخر همینطور باشه ؟! 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همچنان شوهرش دیوانه وار دوسش داره

دوسال پیش هم با اینکه مشکلات زیادی از زمان دختر بودنش داشت ما همیشه فکر می کردیم بچه دار نمی تونه بشه به راحتی. ولی با اولین اقدام دوقلو اونم یه دختر و یه پسر باردار شد و بچه هاشم بدون هیچ مشکلی زایمان کرد 

دعا میخونن ولی یه جای زندگی پسش میدن 

بدجنسی این نه خوش شانسی 

ولی همه تو زندکیشون امتحان شدن یا میشن 

واقعا تالا بع این نتیجه نرسیدی ؟؟؟؟؟

چون ما واسه خوشی آفریده نشدیم عزیزم 

باید یه جای کارمون بلنگه تا خدا رو فراموش نکنیم 

2738
همچنان شوهرش دیوانه وار دوسش داره دوسال پیش هم با اینکه مشکلات زیادی از زمان دختر بودنش داشت ما همی ...

الهی شکر 

حتما نیتش خوبه و واسه کسی بد نمیخواد که به خودش برمیگرده 

هر کس جواب خوبی و بدی هاشو میبینه

بلدن خوش شانس باشن و از زندگی ننالن

دقیقا  شکر گذاری و رضایت  و ننالیدن. اینا به خدا اعتماد میکنن با هیچی .خدا هم براشون میخواد .من شبانه روز که ۲۴ ساعته همش دارم میگم اینو ندارم اونا ندارم .خدا چرا این کارو واسم نمیکنه .چرا فلان و چرا ...

دعا میخونن ولی یه جای زندگی پسش میدن  بدجنسی این نه خوش شانسی  ولی همه تو زندکیشون امتحا ...

دوست من همش با حادو جنبل تو یه چیز موفق میشه اما همیشه ضرر میبینه اما به رو خودش نمیاره دوباره میره سمت دعا واسه این و اون

دقیقا  شکر گذاری و رضایت  و ننالیدن. اینا به خدا اعتماد میکنن با هیچی .خدا هم براشون میخوا ...

دقیقا. منکه هرچی ادم بدبخت دیدم مدام ناله میکنه. ولی ادمای بدبخت شکرگزاری که دیدم قطعا خوشبخت میشن.

دو سال پیش که باردار بود می گفت چرا همه می گن تهوع و ... تو بارداری سخته من هیچی احساس نکردم

دو تا بچه خیلی خیلی آروم و ناز داره.

تازه اصلا زیاد به خواده شوهرش رو نمی ده که بیان طفلک بچه ها رو ببینن

2706