2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از دیالوگ های شاهکار مختارنامه ....

ب فدای مظلومیت معرفتی حضرت امیر المؤمنین مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام.

ی سری چیزها هم در دلم هست ک ترجیحا نمیگم .😯

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2728

😔😔😔 علی مظلوم عالم بود ‌...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
کاش ما با امام زمانمون اونطور نباشیم

فعلا که هستیم 😖

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
واقعا امام خمینی هم یه جایی میگن اسلام اونقدری که از دست متحجرین ضربه خورده از کافران نخورده

بله چیزی که عینا داریم لمسش میکنیم

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
یکی از دیالوگ های شاهکار مختارنامه .... ب فدای مظلومیت معرفتی حضرت امیر المؤمنین مولی الموحدین حضرت ...

بله عزیزم بسیاز دیالوک مانای هست و بسیار مطابق زمان حال حکومت و سران و مردوم کشورمون هست

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...