2737
2739
عنوان

هفته بارداری

219 بازدید | 28 پست

سلام خانما من ماه پیش۲۲رفتم سونوگرافی۳۴هفته و۱روز بودم تاجمعه این هفته میشم چندهفته؟

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده
دکترم این هفته برام وقت زایمان داده

چقدررررر زود

تا جاییکه میشه بذار بچه تو رحمت رشدش رو کنه حداقل بالای سی و هشت سی و نه هفته

شنیدم رشد بچه هر یک روز تو رحم مادر برابر بیست روز خارج از رحمه

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳۷هفته و سه روز

مرسی عزیزم قرار بود۱۸زایمان کنم درد دارم همم امروز دکتر معاینم کرد گفت ترشحاتت زیاده میترسم ازکیسه آبت باشه واسه همون گفت زودتر عملم کنه

2728
چقدررررر زود تا جاییکه میشه بذار بچه تو رحمت رشدش رو کنه حداقل بالای سی و هشت سی و نه هفته شنیدم ر ...

آره منم همینو میخواستم ولی دکتر عجله کرد گفت خطرناکه آمپول ریه هاشو دارم میزنم

سلام چند شنبه وقت عمل داری ؟ طبیعی یا سزارین ؟ 

جمعه وقت داده برای سزارین تاجایی که میتونم چیزای مقوی میخورم که وزن بگیره

2738

۳۶هفته و ۶ روز

ببخشید قبلی رو اشتباه حساب کردم

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
منم یکشنبه وقت سزارین دارم الان دقیقا بهت بگم ۳۷ هفته و ۴ روزمه 

انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد برای منم دعاکن

2706