2733
2734
عنوان

کسی هست دبی کار کنه؟؟

4129 بازدید | 9 پست

خیلی دلم میخواد برم اونجا با شوهرم و بچه ام اما میگن ب ایرانیا ویزای کار نمیدن چرا آخه کسی هست میشه بگین چ کارب انجام بدین ک مثلا مدرک تحصیلی نخواد حقوقش چطوره اجاره خونه خرید پوشاک و غذا ممنون میشم بگین

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

عزیزم بدون اجازه ی کار کارگری هم نمیشه کرد

برای اقامت یا باید یه شرکت یا کارخونه تاسیس کنی یا مجردا با فرد اماراتی ازدواج کنن

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مدرک تحصیلی نخواد کارگری، اونجا کارگرهای فیلیپینی و هندی ارزون ریخته با ایرانی کاری ندارن 

واقعا

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
عزیزم بدون اجازه ی کار کارگری هم نمیشه کرد برای اقامت یا باید یه شرکت یا کارخونه تاسیس کنی یا مجردا ...

چطور پیش ما همه رفتن مدرک تحصیلی ندارن با عرب هم ازدواج نکردن

چطور پیش ما همه رفتن مدرک تحصیلی ندارن با عرب هم ازدواج نکردنج

احتمالا شغل سیاه دارن غیرقانونی که اگه دولت بفهمه زندان هم میبره براشون

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2740

عزیزم دبی شهر خیلی گرونیه حتی تاجر و صاحب کارا هم به زور اونجا مونده با زن و بچه یا بعضیا خانوادشون فرستادن ایران بس خرج گرونه... بعدشم ویزا نمیدن فقط شوهرت شاید بتونه یه ماه سه ماه خودش ویزای زیارتی بگیره بره کار پیدا کنه.. اونم اگه بهش کار بدن همین