2733
2739
عنوان

بوی بد بخیه

3875 بازدید | 20 پست

سلام دوستان ۴۰روزه زایمان کردم از ۲۰روز بعدزایمانم درد داشتم تو پهلوی راست تشخیص دادن حساسیت به نخ بخیه ست ویکی از بخیه ها باز شد که خون آبه میومدوبعد خون خیلی کم ، دکتر فشار داد هیچی خارج نشد آزمایش و سونو هم گفتن عفونت ندارم حالا بوی بدش اذیتم میکنه بعداز ۱۵روز که دکتر گفت چیزی نیست و‌هنوز جای بخیه بازه یکم و خون آبه میاد کمی علتش چیه ؟؟؟ 

زندگی فهم نفهمیدن هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صد  در  صد  عفونت  

آخه هم دکتر دیدهدهم آزمایش داده و سونو 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

من دردم شدید بود رفتم داخلی گفت آپاندیسه شاید سریع فرستاد آز خون و ادرار بعد سونو شکمی که همش اوکی بود غیر درد شدیدم که بازم گفتن مشکوک به آپاندیسه گفتن برو بیمارستان تحت نظر ۱۲ساعت تو بیمارستان بودم سونو شکمی و سونو بخیه انجام دادم که اوکی بود دوباره هم آز دادم که هیچی نبود هم‌ون ۱۵روز پیش

زندگی فهم نفهمیدن هاست
2706