2733
2739

خودمم داشتم بچگی حتی بزرگسالی اما ندیدمش هیچوقت تازگیا از دهنم اب میاد وقتی خوابم حتی دخترم

خودم انغوزه خوردم تو بیست و سه سالگی اما میگن خوب نیس حتی کشندس دور از جون  

قرص هم‌که دکتر میداد خوبم نکرد فقط همین انغوزه‌ حواب داد برای بچه راهکا طبیعی بدید ممنون

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ببرش آزمایشگاه ،آزمایش دادی و مطمئنی انگل داره ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2731
اول ببرش آزمایشگاه ،آزمایش دادی و مطمئنی انگل داره ؟

ازمایش ندادم اما نشون نمیده سه بار باید ازمایش بده و اینکه اوووو ی بچه کوچیک‌دیگه‌دارم خیییلق سخته تمام عواملشو داره پی پیش وحشتناک بو‌میده و نرم و تیره اس اشتهاش افتضاحه فقط شیرینیجات دوس داره

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
2740
ازمایش ندادم اما نشون نمیده سه بار باید ازمایش بده و اینکه اوووو ی بچه کوچیک‌دیگه‌دارم خیییلق سخته ت ...

عزیزم معذرت میخوام باید حتما آزمایش بده ،همینطوری از روی این علائم نمیشه گفت انگل داری، همسر منم موقع خواب از دهنش آب میاد گاهی ،به خاطر طبع بدن هست ، تیره منظورت چه رنگه؟شربت های آهن مدفوع رو تیره می کنن، همه مدفوعا هم بدبو هستن ، از تو پوشکش جمع کن بریز تو ظرف نمونه گیری

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه هام 3 ساله و 6 ساله بودن یک روز نشستن انار خوردن با اون سفیدی  داخل شون خیلی خوردن شاید 3 کیلو انار خوردن فردا ش اسهال گرفتن و داخل مدفوعشون پر از انگل بود ...😂😂

قربان وفای سگ ♥️