2733
2739
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 140 پست
بله فعال ترن ولی خب همشون یه چند ماه بیشتر نمیمونن زود طلاق میگیرن میرن سرخونه اول 

احسنت دقیقا کامنتای قبلی من رو حونده باشین دقیقا موضوع مورد اشاره من هم همین بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو مدرسه شبانه روزیم داریم دانش آموزایی که کلاس هفتمن توی روستای خودشون نامزد دارن با یه دوست پسرم که ماله شهر مدرسشون هست هم دارن

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2731
متاسفانه وقتی من این رو میگم میگن جملاتت کتابیه!!! در خالی که بدهیات اجتماعی هستش گفته من نیست که

خب حقیقته ادم هرچی سنش بیشتر شه طرز فکر و رفتارش فرق میکنه خود من مطمنن طرز فکر و رفتاری که تو ۱۸،۱۹ سالگی داشتم الان تو ۲۸ سالگی ندارم همه همینن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2740
به نظرتون دلیل احساسی بودن دخترای ۱۸-۱۹ساله چیه

اصلا این مسیله به دختر بودن ربطی نداره پسر هم باشی سنت کم باشه تجربت کمه و به حای تصمیم منطقی تصمیم اخساسی میگیری

خب حقیقته ادم هرچی سنش بیشتر شه طرز فکر و رفتارش فرق میکنه خود من مطمنن طرز فکر و رفتاری که تو ۱۸،۱۹ ...

دقیقا همین طوره. شما میدونین چطور میشه تاپیک رو قفل کرد دیروقته دیگه

به نظرتون دلیل احساسی بودن دخترای ۱۸-۱۹ساله چیه

حالا اتفاقن من مشکلم برعکسه

من 17سالمه و هیچ احساسی ندارم😐وبه طرز عجیبی تاحالا عاشق نشدم

میترسم همش احساس میکنم یه مشکلی دارم

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
آره دقیقا از پارسال احساس میکنم اگه ازدواج نمیکردم دیگه اصلا ازدواج نمیکردم چون خونه ی بابام خوش بو ...

عزیزِ دلم ان شاءالله زندگیت خوب باشه 😊

ازدواج خوبه ادم مستقل میشه الان خانومِ خونه خودت هستی 🤗

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706