2733
2734
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 140 پست
اگر فقط یه سوال من روهمگی توی ذهنمون جواب بدیم فکر میکنم متوجه میشیم ازدواج توی سن پایین در قالب موا ...

غالب😁

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
بنظرم موضوعیه خیلی پیچ وخم داره و اصلا نمیشه گفت چی خوبه و چی بد چون همه چیز به آدمش بستگی داره تمام ...

اتفاقا یه موضوع اجتماعی هست که علم هم بهش پرداخته و نرمالهایی براش تعریف شده این طور که شما میگین به هیچ وجه نیست اگه این طور بود دنیا دیدگاه متفاوتی بهش داشت در خالی که همه جوامع و عام روانشناسی تاکید میکنه که شما تو سن کم ادمی هستین که واقعیت هارو کمتر وضعیف تر میتونین درک کنین یه حور عامیانش میشه غرق بین خوب وبد رو خوب نمیتونین تشخیص بدین ولی با گذشت زمان و تحربه بیشتر میتونین بهتر وصحیح تر به مسایل فک کنین و تصمیم بگیرین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چیزی رو که عام میگه رو تایید نمیکنید ؟؟ قانون برای سن ازدواج تصمیمی نگرفته گفته میتونین مثلا تو ...

من گفتم قانون ازدواج ؟ دیدی شما دوس داری بیخودی با مغلطه موضو رو کش بدی ؟ من گفتم قانونا بالغ هس و میتونه خیلی تصمیما بگیره ک قبلا نمیتونسته در ضمن من چیزی رو تایید میکنم ک بر اساس علم باشه بر اساس حرف روانشناس باشه . وقتی دو نفر ک سنشون کمه ( ن کمتر از ۱۸ ) میرن پیش روانشناس و مشاوره ازدواج میگیرن و تایید میشن پس مناسب همدیگ هستن . هرکس باید قبلش اینکارو بکنه .اصلا هیچ جای علم نگفته قطعا و حتما دختر ۲۵ سالگی ازدواج کنه .یا حتما ۱۸ یا ۴۰ ! همه جا از بلوغ جنسی عاطفی عقلی و... و عشق صحبت شده ولاغیر 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

من فك ميكنم بيشتر كاربراي اينجا سنشون پايينه 

اصلا از اسكرين شات گذاشتنشون، از راهنمايي خواستنشون تو شرايط حساس مشخصه.

وگرنه اگر دركشون كاملتر بود متوجه ميشدن كه اگر بخوان واقعا مشكلشون حل بشه بايد برن از يه مشاور خوب كمك بگيرن نه اينكه از  تعدادي آدم معمولي نظر بخوان!

2731
من گفتم قانون ازدواج ؟ دیدی شما دوس داری بیخودی با مغلطه موضو رو کش بدی ؟ من گفتم قانونا بالغ هس و م ...

اتفاقا همون علم میگه که شما وقتی سنت کنه دیدگاهت متفاوت تره نسبت به مسایل و درک کمتر وضعیف تری از واقعیات داری و درنتیجه درصد خطا تو تصمیمت بالاست علم نمیگه تو ۴۵ سالکی ولی نمیگه تو ۱۸ سالگی . میشه بگین کدوم علم و کجای دنیا این رو گفته؟؟؟؟ وقتی شما درک ضعیف تری داری نسبت به واقعیت بهتر میتونی تصمیم بگیری یا وقتی واقعیت رو بهتر میتونی درک کنی؟؟؟؟ 

اتفاقا همون علم میگه که شما وقتی سنت کنه دیدگاهت متفاوت تره نسبت به مسایل و درک کمتر وضعیف تری از وا ...

میتونم رشته تحصیلی و سنتونوبدونم ؟ بعد ادامه بحث و بدیم ؟ 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
من فك ميكنم بيشتر كاربراي اينجا سنشون پايينه  اصلا از اسكرين شات گذاشتنشون، از راهنمايي خواستن ...

دقیقا همین طوره. خیلی سادست وقتی شما میای موضوعی رو مطرح میکنی که دیگران واقعیت و جزییات ماجرارو نمیدونن چطور میتونن نظر درستی بدن شما باید مشکلت رو خودت ریشه یابی کنی بعد یا تنهایی یا به کمک شریک زنپگیت بشینی حلش کنی به خاطر همین که میگم خیلیا اصلا تعریفی از شریک زندگی و زندگی مشترک ندارن و درکی هم از این موضوع ندارن 

2740
اتفاقا یه موضوع اجتماعی هست که علم هم بهش پرداخته و نرمالهایی براش تعریف شده این طور که شما میگین به ...

من طرفدار ازدواح توسن پایین نیستم به هیچ وجه . هرکیو میبینم دخترش خواستگارداره میگم عروس نکنین تابزرگتر و عاقلترشن اینو کاملا قبول دارم که آدم هرچه بیشتر زندگی کنه تجربه ش بالاترمیره و کاراش بهترمیشه. حرفایی که زدم برای دفاع ازازدواج درسن پایین نیست اینو بگم. فقط درمورد اینه که واسه ازدواج معیارخاص نمیشه تعریف کرد فقط درحد کلیاته

من طرفدار ازدواح توسن پایین نیستم به هیچ وجه . هرکیو میبینم دخترش خواستگارداره میگم عروس نکنین تابزر ...

معیار و روحیات هرکس متفاوت هستش نمیشه کلیات رو برای همه تعریف کرد ولی شما حداقلش اینه که درک مناسب تر وبهتری میتونی نسبت به موضوع داشته باشبن و واقعیت هارو بهتر درک کنید 

تا حالا چ کتابی از روانشناسی خوندید راجب ازدواج ؟ 

من کتابی نخوندم ولی مقالات زیادی خوندم . شما چه کتابی خوندین و از چه کسایی بوده نمیدونستم علم روانشناسی محدوده به چن کتاب . جالبه تفکر بسته و محدود شما واقعا جالبه. حالا کتابای که خوندین رو بگین بریم ببینیم چیا گفتن 

دقیقا همین طوره. خیلی سادست وقتی شما میای موضوعی رو مطرح میکنی که دیگران واقعیت و جزییات ماجرارو نمی ...

دقيقاً

خيلي از مشكلاتي هم كه دارن من ميبينم منم سن اونا بودم داشتم

ولي نه با "شوهر"م ! با "دوست پسرم".

بعدم برام تجربه شد. 

نهايتش يه رابطه خراب شد نه يه زندگي!

عزیزم ۳۵ ساله ام فک میکنه قبلا عقل نداشته الان کامله ۴۵ ساله ام همین طور ... خب بعد ازدواج هم خود اد ...

بحث ایده ال با بحث حداقل متفاوت هستش ما نمیگیم چه چیزی ایده ال هستش ولی چیزی که مشخصه حداقل ها رو باید رعایت کرد الان واقعا شخصی که ۳۵ سال داره دیدگاهش به یه موضوع با کسی ۱۷ سال داره یکی هستش؟ همین خود شما دیدگاه الانتون با پنج سال قبل یکیه؟؟؟

2706