2737
2739
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 140 پست
۳۵ سالگی هم فک میکنن ۲۵ سالگی درک درستی نداشتی و ۴۵ سالگی‌‌.. برو تا اخر 

بله واقعا همینطوره . دیگه فکر کن کسیکه تو هفده سالگی متاهل میشه چقدر با ذهن بسته ازدواج میکنه . 

گلبهار هستم 
بنظرمن ازدواج یه مقوله ایه که اصلانمیشه واسش سن مناسب تعیین کرد که مثلا همه تواین سن ازدواج کنید تام ...

👌👍دقیقاً 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۵ سالگی هم فک میکنن ۲۵ سالگی درک درستی نداشتی و ۴۵ سالگی‌‌.. برو تا اخر 

ببینید سن هرقدر که میره بالا درک ادما متفاوت تر و بیشتر میشه و همین حساسیت ها رو بیشتر میکنه چون حقایق رو بیشتر وبهتر درک میکنن ولی خو این حساسیت نباید منحر به وسواس بشه چون دیگه نمیتونین انتخاب کنید ولی خو تو سن کم هم دیگه درک و شناختی از حقیقت ندارین اشتباه تره سن ۲۵ به بالا برای خانما سن مناسبی و نرمالی هستش

شما تو سن ۱۷ سالگی چقدر درک از مفاهیم اجتماعی وزندگی مشترک و تعریف ایده ال و تفاهم داشتین؟؟؟؟ هیچ عل ...

اصلا درک مفاهیم و چه و چه تو ازدواج فقط درحد شعار میتونه کمک آدم کنه مگر درمواردی خاص.تو زندگی که قراربگیری اونجا باید تصمیم بگیری که چطور برخوردکنی باهرچیزی حالا قبلش صدهاصفحه راجع به تفاهم و ایده آل و غیره هم که خونده باشی همه در رفتار طرف مقابلت میره زیرسوال.بنظرمن واسه هرکسی یه کتاب مخصوص خودش لازمه واینایی که گفته میشه خیلی کلیه و چه بسا بدرد هم نخوره.فکرکردین چرا الان مراجعه مردم به مشاور زیاد شده چون فهمیدن زندگی هرکسی فرق میکنه و نمیشه براساس چندتا جمله قشنگ پیشش برد 

2728
ببینید سن هرقدر که میره بالا درک ادما متفاوت تر و بیشتر میشه و همین حساسیت ها رو بیشتر میکنه چون حقا ...

عزیزم ۳۵ ساله ام فک میکنه قبلا عقل نداشته الان کامله ۴۵ ساله ام همین طور ... خب بعد ازدواج هم خود ادم هم همسر دیدش هی باز تر میشه شوهر عقب مونده نمیشه ک 😂 

بهرحال این بحث بی فایدس چون بالای ۱۸ دست خودشونه زندگی حودشونه و روحیات ادما متفاوته خیلیا تو ۴۰ سالگیم به اون پختگی نمیرسن . 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
شما اونجور ک دوس داری پستارو میخونی من نگقتم فقط عشق گفتم هوش عاطفی + سن عقلی + عشق ( مهم ترین ) .&n ...

چیزی که مسلمه و هام هم تاکید میکنه اینکه شما تو سن ۱۷ سالکی نمیتونی واقعیت هارو به صورت کامل درک کنی کسیم که واقعیت رو نتونه درک کنه تصمیم واقعی ومناسبی هم نمیتونه بگیره این رو من نمیگم 

بله واقعا همینطوره . دیگه فکر کن کسیکه تو هفده سالگی متاهل میشه چقدر با ذهن بسته ازدواج میکنه .  ...

هفده ک کودک همسریه ولی ۱۸ ،۱۹ خوبه چون دانشگاهم رفته و دید خیلی باز تری داره و دیگ تو سنیه ک میتونه تصمیمای بزرگشو شرو کنه هرکس یه تصمیمی میگیره دیگ دست خودشه ۱۸ ازدواج کنه یا ۳۵ یا اصن هیچوقت  

2740

اگر فقط یه سوال من روهمگی توی ذهنمون جواب بدیم فکر میکنم متوجه میشیم ازدواج توی سن پایین در قالب موارد خوب نیست(استثناء‌هم وجود داره)

چقدر رفتارهاتون نسبت به سال های اول زندگی تون و نوجوانی تون پخته تر شده؟

جواب خود من به شخصه این هست که در نوجوانی رفتارها و افکارم به شدت بچگانه بود.عاشق چهره های مشهور بودم.احوال پرسی و معاشرت اجتماعی قوی نداشتم.فکر میکردم ازدواج فقط معاشقه است و بس.

۲۳ سالگی خیلی خیلی بهتر بودم ولی عالی نبودم.

بعدها مطالعه کردم ۲۵ سالگی به بالا دخترها به ثبات ایده آل هاشون میرسن  

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
هفده ک کودک همسریه ولی ۱۸ ،۱۹ خوبه چون دانشگاهم رفته و دید خیلی باز تری داره و دیگ تو سنیه ک میتونه ...

من تو هجده نوزده سالگی خانواده نذاشتن ازدواج کنم مخالف بودن . الان واقعا میفهمم چقدر معیارم تغییر کرده خدا خیرشون بده . والا باید با یه بچه تو بغلم با حسرت به دخترای مردم نگاه میکردم

گلبهار هستم 
چیزی که مسلمه و هام هم تاکید میکنه اینکه شما تو سن ۱۷ سالکی نمیتونی واقعیت هارو به صورت کامل درک کنی ...

۱۷ چرا حالا ؟ من هی میگم بالای ۱۸ ولی شما یه چیز دیگ میگی نمیدونم چرا حس میکنم شما متوجه شدی ک بحث سر سن ازدواج تو سایت مدافع زیاد داره واسه همین سعی میکنید موضو رو کش بدید .. بهرحال نمیشه برا کسی ک ازاد افریده شده و حتی قانون ۱۸ ساله رو بالغ اعلام میکنه یه نسخه پیچید . موفق باشید 

بنظرمن ازدواج یه مقوله ایه که اصلانمیشه واسش سن مناسب تعیین کرد که مثلا همه تواین سن ازدواج کنید تام ...

دقیقا بحث اینجاست ادمیزاد موجودی که قدرت تفکر داره و نباید تقدیر خودش رو بسپاره به دست شانس شما باید به مرحله ای از پختگی برسی که فرق بین خوب وبد رو متوجه بشین بعد اقدام به تصمیم بگیرین نه اینکه چشم بسته انتخاب کنید به امید این که شانستون طرف ادم خوبی باشه اتفاقا علم روانشناسی این رو تاکید میکنه که ازدواج تو سن کم مشکلات زیادی رو داره

من تو هجده نوزده سالگی خانواده نذاشتن ازدواج کنم مخالف بودن . الان واقعا میفهمم چقدر معیارم تغییر کر ...

ازدواج یه بحثه تولید مثل یه بحث دیگس . باهم یکی نیستن ک . ولی خب معیارا تا به یه ثباتی نرسه ادم نباید حتی طرف ازدواج بره 

۱۷ چرا حالا ؟ من هی میگم بالای ۱۸ ولی شما یه چیز دیگ میگی نمیدونم چرا حس میکنم شما متوجه شدی ک بحث س ...

شما چیزی رو که علم میگه رو تایید نمیکنید ؟؟ قانون برای سن ازدواج تصمیمی نگرفته گفته میتونین مثلا تو فلان سن گواهینامه بگیرین یا خق رای دارین این به این معنی نیستش که تو همون سن ایده ال ازدواجتون هست نمیدونم چطوری به این نتیجه رسیدین

اگر فقط یه سوال من روهمگی توی ذهنمون جواب بدیم فکر میکنم متوجه میشیم ازدواج توی سن پایین در قالب موا ...

احسنت دقیقا همینه. شما با گذشت زمان دیدگاهتون به مسایل فرق میکنه و میتونین بهتر واقعیت هارو درک کنین و وقتی واقعیت هارو بتونین درک کنین انتخاب بهتری میتونین بکنین

2706