2733
2739
عنوان

یه دیقه میاید دارم دق میکنم

1382 بازدید | 95 پست

امشب خونه پدرشوهرم خرجی میدادن نذر هرساله شونه.....خواهرشوهرم اینا یه مدته با ما سرلج افتادن حالا به این دلیل که مایه واحد اپارتمان از اونا خریده بودیم چن سال نشستیم امسال دراومدیم اما اونا نمیخواستن اون واحد و از دست بدن و با قیمت پیشنهادی ماهم موافقت نکردن .....حالا بعد فروختن اون خونمون با ما چپ افتادن عید مارفتیم خونشون نیومدن ....من تو خیابون و هرجا ببینمش سلام میدم اما جواب نمیده

خوشگلم آب و میبندی؟؟؟فکر بچه هامون باشیم ........

حالا امشب خواهرشوهرم فک و فامیلای شوهرش طبقه دوم مادرشوهرم اینا بودن و اون خودش طبقه سوم بود برا پذیرایی از مهمونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا منم و جاریم طبقه دوم بودیم....جاریم صداش درومد گفت چرا نیومدی پایین از فک و فامیلات پذیرایی کنی اونم گفت چون من از فلانی /اسم من /خوشم نمیاد از شوهر بیشورش هم خوشم نمیاد

2738

از معامله با فامیل متنفرم

هر چیزی گرون ازشون بخری میشی مفت خر

غریبه خوبه چش تو چش نیستی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706