2737
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

موافقم 

اجازه حذف تاپیک و بلاک کردن لطفا

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچها کسی بلده ازمایش اسپرمو بخونه؟؟ لطفا

یه تاپبک جداگانه بزن بهتر جواب میگیری

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

@روشنا11    

@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_5     لطفا😢🙏

ني ني يتر جان لطفا حتي اگه نميتونيد اجازه حذف تاپيك رو به مابديد دوباره خودتون هر تاپيكي كه ماگفتيم رو حذف كنيد نه فقط تاپيك هاي خاص😢😢

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2738

@مونا_تهرانی       

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ني ني يتر جان لطفا حتي اگه نميتونيد اجازه حذف تاپيك رو به مابديد دوباره خودتون هر تاپيكي كه ماگفتيم ...

تگ کن پیامتو بخونن عزیزم

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
تگ کن پیامتو بخونن عزیزم

من هر كار ميكنم ني ني يار ها رو نميتونم تگ كنم مشكي ميشه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2706